Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezz
Breda
19:00
P60
Amstelveen
20:00
Willemeen
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Grenswerk
Venlo
22:00
Poppodium Volt
Sittard
Paradiso
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Spant!
Bussum
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Altstadt
Eindhoven
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Meester
Almere
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Plato Groningen
Groningen
17:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater 't Pand
Gorinchem
Werftheater
Utrecht
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
21:00
Bimhuis
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
Theater PePijn
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Little Devil
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
De Weijer
Boxmeer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Ahoy
Rotterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
Ahoy
Rotterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
16:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Merleyn
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
P60
Amstelveen
Vera
Groningen
013
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Corneel
Lelystad
20:15
Openluchttheater Ede
Ede
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Riche
Boxmeer
vrijdag 21 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Edsart Udo de Haes / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
20:00
Arcane Roots + All Points North
De Pul, Uden
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Barrelhouse & The Juke Joints
Mezz, Breda
19:00
Battle Axe / Stallion / Steel Shock / UniVerse
P60, Amstelveen
20:00
Bob Wayne
Willemeen, Arnhem
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bot
Luxor Live, Arnhem
21:00
Chris Jagger Band
Bibelot, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Grenswerk, Venlo
22:00
Dark Boutique
Poppodium Volt, Sittard
Darwin Deez / Soccer Mommy
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Dan Komen We Wel Naar Júllie Toer / De Wederkomst
Simplon, Groningen
21:30
Delic
Hedon, Zwolle
20:00
Dilana
Iduna, Drachten
22:15
Djangus
CHV Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
23:30
Dollkraut / Jennifer Cardini / Job Sifre
TivoliVredenburg, Utrecht
Figgie
Altstadt, Eindhoven
20:30
Gruppo Sportivo
Podium Victorie, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Her Majesty
Paard, Den Haag
Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
House Classics: DJ Jean + DJ Jurgen + DJ Jose
De Meester, Almere
Ilse DeLange
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Janne Schra
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Janne Schra
Plato Groningen, Groningen
17:00
Jaret Reddick 'Heartache & Hilarity tour'
Dynamo, Eindhoven
22:00
Jas Josland (NZ) @LOLA
LOLA050, Groningen
20:30
Jungle By Night
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Pand, Gorinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
KingFisher Sky / Playgrounded
De Flux, Zaandam
21:00
Kovacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
Laurens de Boer
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
21:00
Layla Chaker & Holland Baroque
Bimhuis, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Madensuyu
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Marble Sounds
So What!, Gouda
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
De Bosuil, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Michael Nau
EKKO, Utrecht
21:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Patat Met: PEER + Silent War + Electric Company
Vorstin, Hilversum
21:00
Permanent (IT, Joy Division tribute)
Little Devil, Tilburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
20:00
Popronde Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Prince Tribute Band
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rick Astley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Samantha Steenwijk
Ahoy, Rotterdam
21:00
shuulak
StudioGonz, Gouda
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
18:00
Straight No Chaser
La Madeleine, Brussel
21:00
Ten Years Today
Vera, Groningen
21:00
The Crooked EP release
Het Bolwerk, Sneek
20:30
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Koalaz
Patronaat, Haarlem
20:00
The Outsiders
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
21:00
THE PENSKE FILE + WOLVES & WOLVES & WOLVES & WOLVES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
21:00
Theo Lawrence & The Hearts
Rotown, Rotterdam
20:00
This Is Jackson
Duycker, Hoofddorp
Tom Grennan
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
20:00
Trinity
Corneel, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
21:00
Waltzburg
Luxor Live, Arnhem
Waylon
Gigant, Apeldoorn
zaterdag 22 september 2018
16:30
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
20:30
AD MOSAM BaRock: Concert & Jam
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Afrika Museum @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
Alltheniko / Emerald / Ranger / The Exalted Piledriver! / Tytan / Vhäl
P60, Amstelveen
Amyl and The Sniffers
Vera, Groningen
Andy McKee
013, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Best of Foo
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bishop Briggs
Tolhuistuin, Amsterdam
Broederliefde
Ahoy, Rotterdam
Brotherhood presents: Boef
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Candy Dulfer
Metropool, Hengelo
20:00
Dag in het kader van de internationale vrede
Meervaart, Amsterdam
22:00
Dance Classics: Ben Liebrand - 21+
Corneel, Lelystad
20:15
De Dijk
Openluchttheater Ede, Ede
Deafheaven
Paradiso, Amsterdam
21:00
Decibelles
Paard, Den Haag
20:00
DEEP ft. Gary Beck
Hedon, Zwolle
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Dubbus Reünie
Riche, Boxmeer