Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
21:00
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Hofman
Utrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Figi Theater
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
18:15
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
DiamantTheater
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Den heuvel
Alphen
20:00
De Zwerver
Oostende
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
18:30
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:00
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C Warenar
Wassenaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
AINSI
Maastricht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
19:30
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vorstin
Hilversum
Veluvine
Nunspeet
20:15
van Beresteyn
Veendam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
The Box
Amsterdam
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
18:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 18 april 2019
The Naked Sweat Drips
Merleyn, Nijmegen
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
19:30
Keywest
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
21:00
The Visual / Van Common
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Australian Pink Floyd Show
Koninklijk Circus, Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Hofman Live: TIAN
Hofman, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Welicoruss
Hedon, Zwolle
21:00
Hedon Zwaar Presents: Welicoruss (RUS)
Hedon, Zwolle
White Lies
Hedon, Zwolle
20:00
King King
Grenswerk, Venlo
19:30
Vicious Rumors
Gebr. De Nobel, Leiden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Figi Theater, Zeist
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
18:15
Focus
Duycker, Hoofddorp
Sam Fender
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
DNK, Assen
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
20:15
Nobody's Girl
DiamantTheater, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
20:00
Cave
De Zwerver, Oostende
19:30
Ribattuta Musica
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
18:30
Hannah Williams & The Affirmations
De Oosterpoort, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
De Helling, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
20:00
Louder Than Love / Nervana
De Bosuil, Weert
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:15
Edsilia Rombley - The piano ballads & more
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Chelou
Cinetol, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
20:00
Blackwave. - 'try Out'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Pharis & Jason Romero
C.C. Breughelzaal, Bree
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The Magic Numbers
Burgerweeshuis, Deventer
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Yazz Ahmed
Bimhuis, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
20:00
Night Fever
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 19 april 2019
20:00
Legendary Albums Live: Bruce Springsteen's ‘Born in the U.S.A.’
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
21:00
Flavium
Xinix, Nieuwendijk
19:30
Der Blutharsch and the Infinite Church of the Leading Hand
Willemeen, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Faradays / Moon Tapes / The Visual
Vorstin, Hilversum
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
20:15
The Kik Hertaalt!
van Beresteyn, Veendam
19:30
Acres / Casey / Gatherers
Trix, Antwerpen
20:30
Kokoroko
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Yazz Ahmed
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wibi Soerjadi
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Romy Monteiro
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
Frank Reyes
The Box, Amsterdam
21:30
Beat Oven: Reverie & Louden (USA) + Support @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
18:30
RPWL
Spirit of 66, Verviers
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
20:00
Hawser / Jesus Piece / No Turning Back
So What!, Gouda
20:00
CYNN / Inge van Calkar
Simplon, Groningen
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo