Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cinetol
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
V11
Rotterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Weijer
Boxmeer
Wesopa Weesp
Weesp
De Bliksem
Den Helder
Podium 36
Leeuwarden
C.C. 't Gasthoes
Horst
Kennemer Theater
Beverwijk
Rietveld Theater
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater Ludens
Voorburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Dok6
Panningen
Theater De Winsinghhof
Roden
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
BREStheater
Brielle
Annabel
Rotterdam
18:00
Duycker
Hoofddorp
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:30
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Duif
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Meester
Almere
Luxor Live
Arnhem
donderdag 04 oktober 2018
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fil Bo Riva
Cinetol, Amsterdam
Sons Of Apollo
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
Wageningen Campus, Wageningen
20:45
Club Pussycat, What's New? - Roads to Roam & Maurice van Hoek
Podium Victorie, Alkmaar
The Dublin Legends (The Dubliners)
Hedon, Zwolle
21:00
Benjamin Herman Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jack and the Weatherman
Hedon, Zwolle
21:00
Dilly Dally
V11, Rotterdam
21:30
Yung Internet
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Cavemen
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 05 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Herman van Veen - Vanavond
Junushoff Theater, Wageningen
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Slow Crush
De Bliksem, Den Helder
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Chassé Theater, Breda
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Iris Hond - Bewogen
BREStheater, Brielle
Boef
Annabel, Rotterdam
18:00
Mr. Boogie Woogie
Duycker, Hoofddorp
18:00
Jacques Brel Hommage
Kursaal Oostende, Oostende
18:30
Canshaker Pi / Get Jealous / GOODCOOPER|BADCOOPER / Pip Blom
Metropool Enschede, Enschede
My Baby
Melkweg, Amsterdam
Crippled Black Phoenix
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Ross From Friends
Melkweg, Amsterdam
Yung Internet
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jason Derulo
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Di-rect
Patronaat, Haarlem
20:00
Guus Meeuwis
Goudse Schouwburg, Gouda
Forever Amy
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Whitney a tribute by Glennis Grace
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Gruppo Sportivo
Neushoorn, Leeuwarden
Damien Jurado
De Duif, Amsterdam
20:00
Kevin
Hall Of Fame, Tilburg
Tim Akkerman sings The Boss
013, Tilburg
Naaz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bettie Serveert / Maple
So What!, Gouda
20:00
Claw Boys Claw
Grenswerk, Venlo
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Omval, Diemen
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Yorick van Norden
De Amer, Amen
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
JW Roy
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Maan
Vorstin, Hilversum
20:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities
De Pul, Uden
20:00
Vive La Fete
Paard, Den Haag
20:00
Rondé
Mezz, Breda
20:00
Winne + support
Simplon, Groningen
20:00
Gare du Nord - Sex 'n Jazz forever
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
TDI presents: The Hazzah / Waltzburg / Yasmine
Bibelot, Dordrecht
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Geertruida Presenteert: Abdomen + Those Foreign Kids + Luca Torelli
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bagdad Tales: Naseer Shamma live in concert Ud festival
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
Pacific Parc, Amsterdam
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Electric Company
Paradiso, Amsterdam
20:00
Prince Tribute Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tysondog
Café De Meister, Geleen
20:00
De Kift
De Flux, Zaandam
20:00
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Charly Luske - The Story of George Michael
Musis, Arnhem
20:00
Ongehoord
Simplon, Groningen
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Joris Linssen & Caramba
De Meester, Almere
The Mighty Diamonds
Luxor Live, Arnhem