Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Hedon
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
Paard
Den Haag
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
De Maaspoort
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
dB's
Utrecht
20:30
P3
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Amer
Amen
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Agnietenhof
Tiel
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Hedon
Zwolle
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
14:00
013
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Helling
Utrecht
19:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Lux
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:30
Melkweg
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Botanique
Brussel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium 't Beest
Goes
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 02 mei 2019
20:15
Glennis Grace
Hedon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fil Bo Riva
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Feng Suave
Altstadt, Eindhoven
20:00
Feng Suave
Altstadt, Eindhoven
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Eamon McGrath
Vera, Groningen
Dries Roelvink
Paard, Den Haag
20:00
Donnie (NL)
Charlatan, Gent
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Devour / Once I Cry / One Night Stand / Winds of Promise
Muziekgieterij, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De dag dat ik Robert Long ontmoette ....
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De avonden
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
David Gray
De Roma, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Coilguns / Wrong
Merleyn, Nijmegen
20:15
C.W. Stoneking
De Helling, Utrecht
20:30
Beryl Anne / Pyke
Paard, Den Haag
20:00
Barshasketh (NZ)
Little Devil, Tilburg
20:00
Avishai Cohen Quartet
De Oosterpoort, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Alex Roeka - En toen ineens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Alan Parsons Live Project
Ancienne Belgique (AB), Brussel
vrijdag 03 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
YAMATO - Passion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Wouter Hamel
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Wolpop: The Soul Travelers
Wolbodo, Delft
20:00
Woe Blind Birds
Podium Asteriks, Leeuwarden
Van Dik Hout
Effenaar, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Tusky
dB's, Utrecht
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P3, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thomas Acda
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Vera, Groningen
20:30
Theo Loevendie Sextet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Lasses
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:00
The Fire Harvest
Willemeen, Arnhem
20:00
The Delines
De Amer, Amen
21:00
The Bruceband
Vorstin, Hilversum
20:00
The Bony King Of Nowhere
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Stef Bos - Ruimte
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Smoking Alaska
Luxor Live, Arnhem
20:00
Scram C Baby
Zalen Schaaf, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ruben Hein
Agnietenhof, Tiel
13:00
Royalistiq
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rowwen Heze
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rosanna Hofman - Unforgettable Songs
Markant Uden, Uden
Romy Monteiro
Theater de Kom, Nieuwegein
Rita Ora
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
22:00
Prep
Paradiso, Amsterdam
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Petra Berger & Amici - Passione Italiana
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paper Branches
Hedon, Zwolle
Novastar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Night Fever - The very best of the Bee Gees
Schouwburg Hengelo, Hengelo
14:00
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Muyayo Rif
De Helling, Utrecht
19:00
Morbidfest
Gigant, Apeldoorn
21:00
Mocromaniac / Pietju Bell
Altstadt, Eindhoven
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marquis Hill Blacktet
Lux, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Kiss Forever
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kate Tempest
Botanique, Brussel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
Kap Bambino
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Julian Sas Band
P60, Amstelveen
20:00
Joy Division Undercover
Podium 't Beest, Goes
Joe Bonamassa
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam