Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Simplon
Groningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Dok6
Panningen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rietveld Theater
Delft
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
00:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Bliksem
Den Helder
20:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Pul
Uden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
22:15
CHV Noordkade
Veghel
013
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
20:30
Groene Engel
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Amer
Amen
Cultura
Ede
Effenaar
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Luxor Live
Arnhem
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
22:00
Luxor Live
Arnhem
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Deurne
Deurne
22:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Estrado
Harderwijk
22:30
Oerkroeg Schiller
Aalten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Flux
Zaandam
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
21:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Annabel
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cafe de Pancraat
Heerlen
Zaantheater
Zaandam
11:30
Gigant
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mahogany Hall
Edam
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Vorstin
Hilversum
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Take Five
Venlo
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Hedon
Zwolle
23:00
Merleyn
Nijmegen
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
vrijdag 05 oktober 2018
20:00
Ongehoord
Simplon, Groningen
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
20:00
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Theater Kerkrade, Kerkrade
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
21:00
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Prince Tribute Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rondé
Mezz, Breda
19:30
Ross From Friends
Melkweg, Amsterdam
Rowwen Heze
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Ons Mierloos Theater, Mierlo
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Slow Crush
De Bliksem, Den Helder
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities
De Pul, Uden
20:30
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
TDI presents: The Hazzah / Waltzburg / Yasmine
Bibelot, Dordrecht
21:00
THE ANIMALS + ANEMONE
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Q-Factory, Amsterdam
21:30
The Kryng + The Heck
V11, Rotterdam
The Mighty Diamonds
Luxor Live, Arnhem
22:15
The Mule Stompers
CHV Noordkade, Veghel
Tim Akkerman sings The Boss
013, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tysondog
Café De Meister, Geleen
20:30
Vals Licht
Groene Engel, Oss
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Van Piekeren / Vic Willems
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Vive La Fete
Paard, Den Haag
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Whitney a tribute by Glennis Grace
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Winne + support
Simplon, Groningen
20:00
Yorick van Norden
De Amer, Amen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Yung Internet
Effenaar, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Zwart Licht
Luxor Live, Arnhem
zaterdag 06 oktober 2018
20:00
20 jaar Loud Noise
Dynamo, Eindhoven
20:00
Adam Barnes
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
22:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
22:00
Autumn Leaves / Jansen
Grenswerk, Venlo
20:00
Beastie Boys, tribute by Beastie Boys Undercover
Muziekcafé Helmond, Helmond
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Black Bottle Riot
Estrado, Harderwijk
22:30
Black Bottle Riot
Oerkroeg Schiller, Aalten
21:00
Black Monsoon vinyl release
Burgerweeshuis, Deventer
Blues aan de Zaan: AJ Plug / Charles Pasi / No King / Ruben Hoeke
De Flux, Zaandam
Boef
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Brandon Delagraentiss ‘Hot, LIVE & More’ Tour starring Shirma Rouse &
Paard, Den Haag
20:00
Café Nol XL - Bij ons in de Jordaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
20:30
Claw Boys Claw
Effenaar, Eindhoven
19:00
Coco Bongo Party
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
21:00
Cookhouse
Paard, Den Haag
Damien Jurado
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
Daniel Lohues
Paard, Den Haag
20:00
Delise
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Di-rect
Annabel, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
21:00
Dr. Love Dance Classic Night
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Dreadzone
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Electric Company
Cafe de Pancraat, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
11:30
Ensembledag FagotNetwerk
Gigant, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
19:30
Feico Solo: Minimal Piano
Melkweg, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Mahogany Hall, Edam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Her Majesty
Vorstin, Hilversum
Herman van Veen - Vanavond
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Hundred Seventy Split
Grenswerk, Venlo
20:00
I Against I
Bibelot, Dordrecht
00:00
Iris Hond - Bewogen
C.C Warenar, Wassenaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jansen
Take Five, Venlo
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
23:00
Jiwa Jiwe: Qoqonu + Chamos + Coco b2b Tsandr
Merleyn, Nijmegen
18:30
Jo Vally
Kursaal Oostende, Oostende
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
20:30
Joshua Redman - Aaron Parks - Matt Penman - Eric Harland: James Farm
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel