Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Take Five
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cafe de Pancraat
Heerlen
20:00
De Flux
Zaandam
De Engel
Den Helder
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Mahogany Hall
Edam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Meester
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Hedon
Zwolle
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Markant Uden
Uden
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
P60
Amstelveen
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
21:15
P3
Purmerend
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Oerkroeg Schiller
Aalten
22:30
So What!
Gouda
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Simplon
Groningen
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
Mezz
Breda
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Theater Mozaïek
Zuidlaren
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Kantine Walhalla
Rotterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
12:30
P60
Amstelveen
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
C.C Don Bosco
Heel
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Café Camille
Beverwijk
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
zaterdag 06 oktober 2018
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Di-rect
Annabel, Rotterdam
20:00
20 jaar Loud Noise
Dynamo, Eindhoven
20:00
My Baby
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Fratellis
Paradiso, Amsterdam
20:00
La Luz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Theater de Stoep, Spijkenisse
Damien Jurado
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Adam Barnes
Kantine Walhalla, Rotterdam
Paul Weller
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jansen
Take Five, Venlo
20:00
Café Nol XL - Bij ons in de Jordaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Winne
Charlatan, Gent
20:00
Your Royal Highness - albumrelease
Vorstin, Hilversum
20:00
I Against I
Bibelot, Dordrecht
20:00
Beastie Boys, tribute by Beastie Boys Undercover
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Gladiators
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Electric Company
Cafe de Pancraat, Heerlen
20:00
Blues aan de Zaan: AJ Plug / Charles Pasi / No King / Ruben Hoeke
De Flux, Zaandam
Powder For Pigeons
De Engel, Den Helder
20:00
Black Bottle Riot
Estrado, Harderwijk
20:00
Delise
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Mahogany Hall, Edam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
20:00
One After 909
De Meester, Almere
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mr. Punch
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Trifid
Theater Dakota, Den Haag
The Animals
Gigant, Apeldoorn
20:30
Joshua Redman - Aaron Parks - Matt Penman - Eric Harland: James Farm
TivoliVredenburg, Utrecht
Pierce Brothers
Metropool, Hengelo
Xavier Omar
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Hundred Seventy Split
Grenswerk, Venlo
20:30
The Dublin Legends
Markant Uden, Uden
The Sweet
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Claw Boys Claw
Effenaar, Eindhoven
20:30
Le1f
EKKO, Utrecht
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Pandit Rajan & Pandit Sajan Mishra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Rilan & The Bombardiers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Yorick van Norden
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Milstein Duo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Mighty Diamonds
P60, Amstelveen
Boef
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Mr. Punch - A Hommage to Marillion "the Fish Era"
De Bosuil, Weert
21:00
Her Majesty
Vorstin, Hilversum
21:00
Memphis Maniacs
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Kevin
Hedon, Zwolle
21:00
Mother's Finest
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Dr. Love Dance Classic Night
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
21:00
Status Quotes
Metropool, Hengelo
21:00
Kraak & Smaak
Groene Engel, Oss
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
21:00
WTF FEST II: ONLY ATTITUDE COUNTS + MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Black Monsoon vinyl release
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Cookhouse
Paard, Den Haag
LIOR
Paradiso, Amsterdam
21:15
Mirage
P3, Purmerend
21:30
MemoryLane
Paradiso, Amsterdam
22:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
22:00
Autumn Leaves / Jansen
Grenswerk, Venlo
22:00
Neuron D&B' ft. Sinister Souls & Banganagangbangers - + Mellow + Bulac
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Reggae Dub Club
Neushoorn, Leeuwarden
22:30
Black Bottle Riot
Oerkroeg Schiller, Aalten
22:30
Nachtwacht
So What!, Gouda
23:00
Jiwa Jiwe: Qoqonu + Chamos + Coco b2b Tsandr
Merleyn, Nijmegen
23:00
WE THE PEOPLE
Hedon, Zwolle
23:00
Lövestad
Simplon, Groningen
23:00
Work Them ft. Victor Metske
Luxor Live, Arnhem
23:00
Residents
Vera, Groningen
23:30
Pig Frenzy / Real Farmer
Vera, Groningen
zondag 07 oktober 2018
a balladeer
Mezz, Breda
Alex Roeka - En toen ineens
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Bouwkunde, Deventer
Spinvis - In Werkelijkheid
Kantine Walhalla, Rotterdam
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Philharmonie Haarlem, Haarlem
12:30
Amstel Korendag
P60, Amstelveen
13:30
Thuis - Balletschool Chantalle Meewis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Frans Pollux
C.C Don Bosco, Heel
15:00
Autumn Leaves
PopEi, Eindhoven
15:00
Shirma sings Aretha - A Tribute
Meervaart, Amsterdam
15:00
Cuca Roseta - Luz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Boys Named Sue
Café Camille, Beverwijk
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:00
Still Working
CHV Noordkade, Veghel
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag