Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Hedon
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Vermaning
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
De Bosuil
Weert
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
18:30
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
22:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
23:00
EKKO
Utrecht
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Molen De Ster
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Boemel
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Arto Theater
Schoonhoven
Maassilo
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
C.C. De Kei
Reusel
19:30
JK2470
Retie
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
23:45
Groene Engel
Oss
23:00
Groene Engel
Oss
22:00
Groene Engel
Oss
21:15
Groene Engel
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
Cult Art Shop
Nijverdal
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
20:30
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Bon theater
Medemblik
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Floralis
Lisse
20:00
In the Woods
Leusden
19:30
Fort33
Leusden
21:00
Corneel
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Music Club Kampen
Kampen
21:00
Manifesto
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
16:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 12 oktober 2018
19:30
Kamilya Jubran - Ud Festival
Meervaart, Amsterdam
19:30
Col3trane
Melkweg, Amsterdam
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Claw Boys Claw
Fluor, Amersfoort
Herman van Veen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Therapy?
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
On The House: Pandae + Delusionals
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 oktober 2018
22:00
D-Attack / Deetox / MC Tellem / Poverty Requiem / Proto Bytez / Rebell
Hedon, Zwolle
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Incarnate
Latenstaan, Zoetermeer
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
20:30
Marcel Kapteijn & The Raindogs
De Vermaning, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Oktoberfest Weert
De Bosuil, Weert
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
18:30
Chris Watson
Spirit of 66, Verviers
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
22:00
Autumn Leaves - Benjamin Herman's Bughouse
Grenswerk, Venlo
20:30
Let There Be Rock
Grenswerk, Venlo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
The Dublin Legends
Theater de Schalm, Veldhoven
23:00
Perfect Indie Disco
EKKO, Utrecht
21:00
Warhola
EKKO, Utrecht
21:00
Bert Dockx
Molen De Ster, Utrecht
a balladeer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bitter Grounds / Disturbance
dB's, Utrecht
20:00
Don McLean
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Cool Quest
De Helling, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Boemel, Tilburg
20:00
Frans Duijts / KTVM / Lisa Ké
Agnietenhof, Tiel
20:30
Tangarine
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Bintangs
Het Bolwerk, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
Rotterdam Rocks XL: o.a. Vandenberg's Moonkings en VUUR
Maassilo, Rotterdam
20:00
Kevin at BIRD
BIRD, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
19:30
Laguna / Rumours
JK2470, Retie
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
20:00
Sway (NL)
P3, Purmerend
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
23:45
Banganagangbangers / Coolboxer
Groene Engel, Oss
23:00
Yip Roc
Groene Engel, Oss
22:00
Meis
Groene Engel, Oss
21:15
START/OVER
Groene Engel, Oss
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Magnacult
Cult Art Shop, Nijverdal
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Wat als het leven een r&b clip was
Merleyn, Nijmegen
23:00
Fjaak
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Martin Kohlstedt
Lux, Nijmegen
20:00
Di-rect
Doornroosje, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
20:00
David Olney & Daniel Seymour
In the Woods, Leusden
19:30
In the Woods - David Olney & David Seymour
Fort33, Leusden
21:00
Bert Heerink
Corneel, Lelystad
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
FENN + DJHAGY + Woe Blind Birds
Neushoorn, Leeuwarden
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
21:00
Purple Project - Prince Tribute
Manifesto, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Ruben Hein
Duycker, Hoofddorp
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
20:30
Dropkicks 'n Moshpits + Green Lizard
Vorstin, Hilversum
16:00
Beerland
Metropool, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jayson Gillham / Manchester Collective - Romantic Hero
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ilse DeLange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Radio Filharmonisch Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen