Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Vorstin
Hilversum
18:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
C.C. De Werft
Geel
00:00
Wilminktheater
Enschede
23:00
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
22:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:45
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
21:00
De Bakkerij
Castricum
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
Café Eethuis Zaal Het Posthuis
Beugen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
13:00
Trix
Antwerpen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
De Flux
Zaandam
15:00
Oktoberhallen
Wieze
15:00
De Bosuil
Weert
17:00
Grenswerk
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 11 mei 2019
20:00
Van Dik Hout
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ernst Jansz
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Illustere Figuren: Intergalactische hoorspelen
Neushoorn, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Folk Road Show
Manifesto, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Rolf Sanchez
Vorstin, Hilversum
18:30
Samael
Metropool, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Helmond LIVE: The Colour Collection
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Freia Music - 35 Jaar Freia Music
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ruben Hein - Boventoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F♥ck it
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
The Essex Green
Vera, Groningen
20:30
Celine Cairo
Simplon, Groningen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Wilminktheater, Enschede
23:00
Smèrrig
Effenaar, Eindhoven
Con O Struct
Dynamo, Eindhoven
22:00
Con O Struct
Dynamo, Eindhoven
20:15
Eric Vaarzon Morel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Saturday Night BeeGees
Effenaar, Eindhoven
20:00
Snak The Ripper
Iduna, Drachten
20:45
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Bibelot, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
20:00
Klein Orkest
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mister Pretty 25 jaar Jubileum show + Spring Tide
Paard, Den Haag
20:30
Chameleon Vox
Paard, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Di-rect
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
SYMPHONIC JUNCTION: La Passion de Jeanne d’Arc
Paard, Den Haag
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Het Nationale Theater , Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Rusty Cage
De Bakkerij, Castricum
Smashfest
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Joe Bonamassa
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
3J'S - Heroes of Music
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Dunter Flinn / Lemon (NL)
Café Eethuis Zaal Het Posthuis, Beugen
20:30
Festival Zonder Naam: Cocaine Piss / FFOOSS / It It Anita
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Romy Monteiro
De Nieuwe Kolk, Assen
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
22:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
20:15
Paris Monster
Luxor Live, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn
13:00
Gone But Not Forgotten
Trix, Antwerpen
23:00
Dutch Fretless Guitar Festival
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sanne Rambags / Sun-mi Hong
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Faces on TV
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ensemble Hermes
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Blue Grass Boogiemen / Tim Knol
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
William Fitzsimmons
Het Zonnehuis, Amsterdam
Lil Kleine
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Melkweg, Amsterdam
Lil Kleine
Ziggo Dome, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sabrina Starke
Fluor, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:45
Joy Division Undercover
Podium Victorie, Alkmaar
Dries Roelvink
Podium Victorie, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Bruceband- Born in the USA 35th Anniversary
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 12 mei 2019
20:15
Kayak
Hedon, Zwolle
20:30
Laura Cox Band
De Flux, Zaandam
15:00
Christoff & Lindsay
Oktoberhallen, Wieze
15:00
The Cards
De Bosuil, Weert
17:00
Blowbeat
Grenswerk, Venlo
16:00
Quatro Ventos - Outros lugares
De Maaspoort, Venlo
20:30
Folk Road Show
EKKO, Utrecht
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Jacco Gardner - Somnium
TivoliVredenburg, Utrecht
Alvaro Soler
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Quartet-NL XL: Beets-Bennink-Glerum-Herman-Baas-Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Jetty Mathurin - Ma!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
13:00
JASPER ITURROSPE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Elvis Concert 2019
013, Tilburg
20:00
One Ok Rock
013, Tilburg
19:00
Them
Little Devil, Tilburg
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
21:00
Current Joys
V11, Rotterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam