Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
In the Woods
Leusden
19:30
Fort33
Leusden
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
DeMess
Naarden
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
Het Dorpshuis
Nigtevecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Cult Art Shop
Nijverdal
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
De Kunstgreep
Oostzaan
23:45
Groene Engel
Oss
23:00
Groene Engel
Oss
22:00
Groene Engel
Oss
21:15
Groene Engel
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Stroud
Putten
19:30
JK2470
Retie
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Maassilo
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Boemel
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
EKKO
Utrecht
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Molen De Ster
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
22:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
18:30
Spirit of 66
Verviers
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
Theater de Huiskamer
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
21:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Vermaning
Zaandam
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
22:00
Hedon
Zwolle
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
14:30
Theater De Kolk
Assen
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
Café-Bar-Zaal de Brink
Bathmen
00:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Mezz
Breda
15:00
Wolbodo
Delft
13:00
Paard
Den Haag
17:30
Dynamo
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 13 oktober 2018
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Bert Heerink
Corneel, Lelystad
20:00
David Olney & Daniel Seymour
In the Woods, Leusden
19:30
In the Woods - David Olney & David Seymour
Fort33, Leusden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
23:00
Wat als het leven een r&b clip was
Merleyn, Nijmegen
23:00
Fjaak
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Martin Kohlstedt
Lux, Nijmegen
20:00
Di-rect
Doornroosje, Nijmegen
Magnacult
Cult Art Shop, Nijverdal
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Zinin, Nijverdal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
23:45
Banganagangbangers / Coolboxer
Groene Engel, Oss
23:00
Yip Roc
Groene Engel, Oss
22:00
Meis
Groene Engel, Oss
21:15
START/OVER
Groene Engel, Oss
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Sway (NL)
P3, Purmerend
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
19:30
Laguna / Rumours
JK2470, Retie
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rotterdam Rocks XL: o.a. Vandenberg's Moonkings en VUUR
Maassilo, Rotterdam
20:00
Kevin at BIRD
BIRD, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Bintangs
Het Bolwerk, Sneek
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Tangarine
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Frans Duijts / KTVM / Lisa Ké
Agnietenhof, Tiel
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Boemel, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Perfect Indie Disco
EKKO, Utrecht
21:00
Warhola
EKKO, Utrecht
21:00
Bert Dockx
Molen De Ster, Utrecht
a balladeer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bitter Grounds / Disturbance
dB's, Utrecht
20:00
Don McLean
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Cool Quest
De Helling, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
The Dublin Legends
Theater de Schalm, Veldhoven
22:00
Autumn Leaves - Benjamin Herman's Bughouse
Grenswerk, Venlo
20:30
Let There Be Rock
Grenswerk, Venlo
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
18:30
Chris Watson
Spirit of 66, Verviers
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Oktoberfest Weert
De Bosuil, Weert
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
20:30
Marcel Kapteijn & The Raindogs
De Vermaning, Zaandam
20:00
Incarnate
Latenstaan, Zoetermeer
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
22:00
D-Attack / Deetox / MC Tellem / Poverty Requiem / Proto Bytez / Rebell
Hedon, Zwolle
zondag 14 oktober 2018
19:45
The Brandos
Podium Victorie, Alkmaar
65DaysofStatic
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Donny McCaslin - Blow
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wally A$M
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amsterdams Volkskoor en AVES met Ramo Ramo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Judi Jackson presents Little Girl Blue: A Tribute to Nina Simone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nana Adjoa
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Paul Carrack
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joshua Radin / William Fitzsimmons
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fat Freddy's Drop / Ladi6
AFAS Live, Amsterdam
19:30
De Raad van Toezicht
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Ares
Melkweg, Amsterdam
16:00
Dusty Stray / Scram C Baby
Concerto, Amsterdam
16:00
Broeder Dieleman
Paradiso, Amsterdam
20:00
JW Roy
Luxor Live, Arnhem
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
18:30
Gedichten van de Torenkamer
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Stormbringer
Café-Bar-Zaal de Brink, Bathmen
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Ian Siegal
Mezz, Breda
15:00
Wolpop: Squidzilla, ArthurX & How Low Can You Go
Wolbodo, Delft
13:00
HERFSTFEST 2018 – Drumfestival
Paard, Den Haag
17:30
Movements
Dynamo, Eindhoven
14:00
Ann My Guard / Leecher / Lesoir / Marcela Bovio
PopEi, Eindhoven
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven