Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bel Air Breda
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Cult Art Shop
Nijverdal
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Maassilo
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
P3
Purmerend
20:00
In the Woods
Leusden
Music Club Kampen
Kampen
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Cultura
Ede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Lux
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DeMess
Naarden
20:30
De Vermaning
Zaandam
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Altstadt
Eindhoven
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:15
Groene Engel
Oss
Vorstin
Hilversum
22:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Groene Engel
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Groene Engel
Oss
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Bibelot
Dordrecht
23:30
Vera
Groningen
23:45
Groene Engel
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
11:00
Hedon
Zwolle
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
13:00
Paard
Den Haag
Mezz
Breda
14:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
14:30
Theater De Kolk
Assen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
Wolbodo
Delft
De Flux
Zaandam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Café-Bar-Zaal de Brink
Bathmen
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:30
Dynamo
Eindhoven
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
zaterdag 13 oktober 2018
20:00
Leif de Leeuw Band
Bel Air Breda, Breda
20:00
Don McLean
TivoliVredenburg, Utrecht
Christine And The Queens
AFAS Live, Amsterdam
BTS
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Paul Carrack
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Deventer Schouwburg, Deventer
Magnacult
Cult Art Shop, Nijverdal
20:00
Cloves
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Freestyle Madness: Mental Theo & Korsakoff
Bibelot, Dordrecht
20:00
Oktoberfest Weert
De Bosuil, Weert
20:00
Vive La Fête
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rot op met die geraniums! - Rudy Bennett, Maarten Spanjer en Arno Smit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruben Hein
Duycker, Hoofddorp
20:00
Rotterdam Rocks XL: o.a. Vandenberg's Moonkings en VUUR
Maassilo, Rotterdam
Gino Vannelli
Q-Factory, Amsterdam
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
20:00
Incarnate
Latenstaan, Zoetermeer
20:00
Prince Tribute Band
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
JAGD
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bitter Grounds / Disturbance
dB's, Utrecht
20:00
Radio Filharmonisch Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dordtse Cultuurnacht
Energiehuis, Dordrecht
20:00
SARGEIST (FI) + CHAOS INVOCATION (DE) + ACRIMONIOUS (GR)
Willemeen, Arnhem
20:00
Sway (NL)
P3, Purmerend
20:00
David Olney & Daniel Seymour
In the Woods, Leusden
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
Noah Guthrie
Simplon, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
20:15
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Martin Kohlstedt
Lux, Nijmegen
a balladeer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ilse DeLange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Rootsriders
Podium 't Beest, Goes
20:30
Festival ColorEs Colombia
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dropkicks 'n Moshpits + Green Lizard
Vorstin, Hilversum
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Let There Be Rock
Grenswerk, Venlo
20:30
Tangarine
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Zwart Licht
Fluor, Amersfoort
20:30
Jayson Gillham / Manchester Collective - Romantic Hero
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
20:30
Marcel Kapteijn & The Raindogs
De Vermaning, Zaandam
21:00
Bert Heerink
Corneel, Lelystad
21:00
Le Noise - Tribute to Neil Young
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Bert Dockx
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Purple Project - Prince Tribute
Manifesto, Hoorn
21:00
Gare Du Nord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Gruppo Sportivo
Altstadt, Eindhoven
21:00
FENN + DJHAGY + Woe Blind Birds
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Warhola
EKKO, Utrecht
21:00
Lassie / The Staches
Vera, Groningen
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
21:00
Live at LOLA: Je Denkt Zeker Dat Je Hardcore Band! + Pizza Knife
LOLA050, Groningen
21:00
Bintangs
Het Bolwerk, Sneek
21:15
START/OVER
Groene Engel, Oss
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
22:00
Autumn Leaves - Benjamin Herman's Bughouse
Grenswerk, Venlo
22:00
D-Attack / Deetox / MC Tellem / Poverty Requiem / Proto Bytez / Rebell
Hedon, Zwolle
22:00
Meis
Groene Engel, Oss
23:00
Fjaak
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Wat als het leven een r&b clip was
Merleyn, Nijmegen
23:00
Yip Roc
Groene Engel, Oss
23:00
90'S NOW
Luxor Live, Arnhem
23:00
Perfect Indie Disco
EKKO, Utrecht
23:00
Dr. Lektroluv
Bibelot, Dordrecht
23:30
Hard Shoulder / The Flesh
Vera, Groningen
23:45
Banganagangbangers / Coolboxer
Groene Engel, Oss
zondag 14 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
11:00
Groot Zwols Kinderboekenfeest
Hedon, Zwolle
12:00
Ivo Rosbeek - Ieesj get hartelijks, daonoa get zeuts
Theater Kerkrade, Kerkrade
13:00
HERFSTFEST 2018 – Drumfestival
Paard, Den Haag
Ian Siegal
Mezz, Breda
14:00
Ann My Guard / Leecher / Lesoir / Marcela Bovio
PopEi, Eindhoven
14:30
Hans Dulfer plays Blues
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
15:00
Esther Groenenberg - Carole King – A Natural Woman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
The Lasses & Kathryn Claire
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
15:00
Sandra van Nieuwland Human Alien
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
David Luning
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Wolpop: Squidzilla, ArthurX & How Low Can You Go
Wolbodo, Delft
I Against I / Sweet Empire
De Flux, Zaandam
16:00
Brussels Jazz Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Broeder Dieleman
Paradiso, Amsterdam
16:00
Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox
De Bosuil, Weert
16:00
Stormbringer
Café-Bar-Zaal de Brink, Bathmen
16:00
Dusty Stray / Scram C Baby
Concerto, Amsterdam
16:00
PopUp! - Ross Curry
Cacaofabriek, Helmond
17:00
David Olney
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:30
Movements
Dynamo, Eindhoven
18:00
Stage Experience Oktober 2018 1/1
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:30
Gedichten van de Torenkamer
Beauforthuis, Austerlitz