Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Maassilo
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
BREStheater
Brielle
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater de Huiskamer
Weert
Het Evertshuis
Bodegraven
Werftheater
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
Simplon
Groningen
Musis
Arnhem
Arto Theater
Schoonhoven
16:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Groene Engel
Oss
Het Klooster
Woerden
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Lux
Nijmegen
Bon theater
Medemblik
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Vermaning
Zaandam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cult Art Shop
Nijverdal
Theaterpand Weesp
Weesp
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeMess
Naarden
20:00
Bel Air Breda
Breda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Vera
Groningen
19:30
JK2470
Retie
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
DNK
Assen
Theater Ludens
Voorburg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Smeltkroes
Maarheeze
19:00
P60
Amstelveen
Vorstin
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
19:30
Fort33
Leusden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Bellevue
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Altstadt
Eindhoven
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Boemel
Tilburg
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:45
Gigant
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Vorstin
Hilversum
23:00
Bibelot
Dordrecht
zaterdag 13 oktober 2018
19:00
Shallou
Melkweg, Amsterdam
19:30
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
SARGEIST (FI) + CHAOS INVOCATION (DE) + ACRIMONIOUS (GR)
Willemeen, Arnhem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ruben Hein
Duycker, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Rotterdam Rocks XL: o.a. Vandenberg's Moonkings en VUUR
Maassilo, Rotterdam
20:00
Rot op met die geraniums! - Rudy Bennett, Maarten Spanjer en Arno Smit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rootsriders
Podium 't Beest, Goes
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Radio Filharmonisch Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Purple Project - Prince Tribute
Manifesto, Hoorn
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
20:00
Prince Tribute Band
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
23:00
Perfect Indie Disco
EKKO, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Paul Carrack
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
20:00
Oktoberfest Weert
De Bosuil, Weert
Noah Guthrie
Simplon, Groningen
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Musis, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
16:00
Mondriaan Jazz 2018
Paard, Den Haag
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
22:00
Meis
Groene Engel, Oss
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martin Kohlstedt
Lux, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Marcel Kapteijn & The Raindogs
De Vermaning, Zaandam
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Magnacult
Cult Art Shop, Nijverdal
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
Live at LOLA: Je Denkt Zeker Dat Je Hardcore Band! + Pizza Knife
LOLA050, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Let There Be Rock
Grenswerk, Venlo
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
20:00
Leif de Leeuw Band
Bel Air Breda, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
Le Noise - Tribute to Neil Young
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Lassie / The Staches
Vera, Groningen
19:30
Laguna / Rumours
JK2470, Retie
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Kevin at BIRD
BIRD, Rotterdam
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
19:00
Jeroen Weerdenburg Live in Concert
P60, Amstelveen
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
20:30
Jayson Gillham / Manchester Collective - Romantic Hero
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
JAGD
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Iris Hond - Bewogen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Incarnate
Latenstaan, Zoetermeer
19:30
In the Woods - David Olney & David Seymour
Fort33, Leusden
20:30
Ilse DeLange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Herman van Veen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
23:30
Hard Shoulder / The Flesh
Vera, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Gruppo Sportivo
Altstadt, Eindhoven
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
Gino Vannelli
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Gare Du Nord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Freestyle Madness: Mental Theo & Korsakoff
Bibelot, Dordrecht
20:00
Frans Duijts / KTVM / Lisa Ké
Agnietenhof, Tiel
23:00
Fjaak
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Festival ColorEs Colombia
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Boemel, Tilburg
21:00
FENN + DJHAGY + Woe Blind Birds
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:45
Existance / Primal Fear / Riot V
Gigant, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Dropkicks 'n Moshpits + Green Lizard
Vorstin, Hilversum
23:00
Dr. Lektroluv
Bibelot, Dordrecht