Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
DNK
Assen
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:45
Gigant
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
P60
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
21:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:30
Dynamo
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
13:00
Paard
Den Haag
15:00
Wolbodo
Delft
Mezz
Breda
00:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
16:00
Café-Bar-Zaal de Brink
Bathmen
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Klep
Venlo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
LantarenVenster
Rotterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 13 oktober 2018
21:00
Le Noise - Tribute to Neil Young
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
23:00
90'S NOW
Luxor Live, Arnhem
20:00
SARGEIST (FI) + CHAOS INVOCATION (DE) + ACRIMONIOUS (GR)
Willemeen, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Musis, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:45
Existance / Primal Fear / Riot V
Gigant, Apeldoorn
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Festival ColorEs Colombia
Bimhuis, Amsterdam
Gino Vannelli
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Vive La Fête
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cloves
Bitterzoet, Amsterdam
BTS
Ziggo Dome, Amsterdam
Christine And The Queens
AFAS Live, Amsterdam
20:00
AlascA
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
19:30
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Shallou
Melkweg, Amsterdam
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rot op met die geraniums! - Rudy Bennett, Maarten Spanjer en Arno Smit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Jeroen Weerdenburg Live in Concert
P60, Amstelveen
20:30
Zwart Licht
Fluor, Amersfoort
Herman van Veen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Podium Victorie, Alkmaar
JAGD
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Posies
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Gare Du Nord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 14 oktober 2018
11:00
Groot Zwols Kinderboekenfeest
Hedon, Zwolle
Gino Vannelli
Boerderij, Zoetermeer
I Against I / Sweet Empire
De Flux, Zaandam
16:00
Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox
De Bosuil, Weert
15:00
The Lasses & Kathryn Claire
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Omar Faruk Tekbilek & His Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Afrovibes
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Brussels Jazz Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Michiel Borstlap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Minutes
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Warhola
Rotown, Rotterdam
20:30
Vinchenzo at BIRD
BIRD, Rotterdam
15:00
Sandra van Nieuwland Human Alien
Kantine Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Shirma sings Aretha - A Tribute
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Esther Groenenberg - Carole King – A Natural Woman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Hans Dulfer plays Blues
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Noah Guthrie
Gebr. De Nobel, Leiden
Life Of Agony
Neushoorn, Leeuwarden
12:00
Ivo Rosbeek - Ieesj get hartelijks, daonoa get zeuts
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
David Luning
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
21:00
Tangarine
Vorstin, Hilversum
The Posies
Metropool, Hengelo
18:00
Stage Experience Oktober 2018 1/1
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
PopUp! - Ross Curry
Cacaofabriek, Helmond
17:00
David Olney
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Live at LOLA: Drongos for Europe - Angry Itch - Suckerpunch (UK)
LOLA050, Groningen
20:00
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
17:30
Movements
Dynamo, Eindhoven
14:00
Ann My Guard / Leecher / Lesoir / Marcela Bovio
PopEi, Eindhoven
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
13:00
HERFSTFEST 2018 – Drumfestival
Paard, Den Haag
15:00
Wolpop: Squidzilla, ArthurX & How Low Can You Go
Wolbodo, Delft
Ian Siegal
Mezz, Breda
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
16:00
Stormbringer
Café-Bar-Zaal de Brink, Bathmen
18:30
Gedichten van de Torenkamer
Beauforthuis, Austerlitz
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
20:00
JW Roy
Luxor Live, Arnhem
65DaysofStatic
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Donny McCaslin - Blow
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wally A$M
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amsterdams Volkskoor en AVES met Ramo Ramo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Judi Jackson presents Little Girl Blue: A Tribute to Nina Simone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nana Adjoa
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Paul Carrack
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joshua Radin / William Fitzsimmons
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fat Freddy's Drop / Ladi6
AFAS Live, Amsterdam
19:30
De Raad van Toezicht
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Ares
Melkweg, Amsterdam
16:00
Dusty Stray / Scram C Baby
Concerto, Amsterdam
16:00
Broeder Dieleman
Paradiso, Amsterdam
19:45
The Brandos
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 15 oktober 2018
20:15
Paul Carrack
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Paul Carrack
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jazz at the Klep / Mike Roelofs Trio
De Klep, Venlo
20:00
Why Don't We
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc Broussard
LantarenVenster, Rotterdam
14:00
Gilbert
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:15
Rita en de Krokodil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:00
Casper en Emma maken theater
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
JW Roy
De Oosterpoort, Groningen