Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Klep
Venlo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
18:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
19:00
LOLA050
Groningen
Kavka
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
14:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
013
Tilburg
15:30
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Musis
Arnhem
15:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Melkweg
Amsterdam
maandag 15 oktober 2018
21:00
Dark Rooms
Paard, Den Haag
21:00
David Luning
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Cheeky Monday: METH & 2SHY
Melkweg, Amsterdam
19:00
Crown The Empire
Melkweg, Amsterdam
Marc Broussard
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Mark Kozelek / Sun Kil Moon
Het Zonnehuis, Amsterdam
14:00
Gilbert
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:15
Rita en de Krokodil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:00
Casper en Emma maken theater
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
JW Roy
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jazz at the Klep / Mike Roelofs Trio
De Klep, Venlo
20:30
Peter Beets & The Henk Meutgeert New Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Fat Freddy's Drop
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bloc Party
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 16 oktober 2018
20:00
Forever Amy
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rachel Kramer
Vorstin, Hilversum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jennie Lena
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
History in Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
Saxon
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
PastPresentFuture
Paradiso, Amsterdam
21:00
Sneaks
Paard, Den Haag
18:00
Next Level Breda
Mezz, Breda
Marc Broussard
Melkweg, Amsterdam
Noah Guthrie
Melkweg, Amsterdam
19:00
Bryce Vine
Melkweg, Amsterdam
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
19:00
Live at LOLA: Azaghal [FIN], Myrkvid [FR], Antzaat [BE]
LOLA050, Groningen
Movements
Kavka, Antwerpen
20:00
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Het Depot, Leuven
14:30
Rita en de Krokodil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:15
Casper en Emma maken theater
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Current Joys
Cinetol, Amsterdam
20:30
Tony Macalpine & Band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Cory Wong
Bitterzoet, Amsterdam
Why Don't We
013, Tilburg
15:30
Hippe Gasten
013, Tilburg
woensdag 17 oktober 2018
20:00
The Analogues
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
12:30
Arthema String Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Mary Gauthier
Vorstin, Hilversum
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Winter + Moonwalks
Vera, Groningen
20:00
sophie
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jeff Lorber Fusion
TivoliVredenburg, Utrecht
Aurora
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Paul de Munnik
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Silverfaces & Certain Animals
Stathe, Utrecht
Lisa Lois Sings Adèle
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Rick de Leeuw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Sore Losers
Reflektor, Liège
20:00
Dans Dans
Paradox, Tilburg
20:00
ADE Live: Dam-Funk / Lyzza / Róisín Murphy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Armin van Buuren
Paradiso, Amsterdam
Tamikrest
Paard, Den Haag
20:00
A Storm Of Light / Jo Quail / Mono
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
iepenUP Goes Classic
Neushoorn, Leeuwarden
Paul Kalkbrenner
NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Paul Carrack
Musis, Arnhem
15:30
Dirk Scheele
Mezz, Breda
22:00
Judy Blank
Merleyn, Nijmegen
22:00
ADE: Nicky Romero & Friends
Melkweg, Amsterdam