Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
15:30
Mezz
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:45
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
18:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
20:00
Nieuwe Kerk
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Metropool Enschede
Enschede
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 17 oktober 2018
20:30
Paul de Munnik
Theater De Omval, Diemen
20:30
Coolio
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
The Analogues
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Tamikrest
Paard, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
15:30
Dirk Scheele
Mezz, Breda
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Paul Carrack
Musis, Arnhem
20:15
Marc Broussard
Luxor Live, Arnhem
Bombadil / Thisell
Luxor Live, Arnhem
20:00
Paul Carrack
Luxor Live, Arnhem
22:00
ADE: Nicky Romero & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:30
Waclaw Zimpel
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Idiotape
Melkweg, Amsterdam
20:00
sophie
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
ADE Live: Dam-Funk / Lyzza / Róisín Murphy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Armin van Buuren
Paradiso, Amsterdam
20:00
Colin Benders & Metropole Orkest
Melkweg, Amsterdam
Paul Kalkbrenner
NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
20:00
Sigala
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
12:30
Arthema String Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 18 oktober 2018
20:45
These Go To Eleven: Apollo De Novo / BlackBoxRed / Ziggy Splynt
Hedon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
18:00
Pat McManus
Spirit of 66, Verviers
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Afterpartees / Canshaker Pi / Mozes and the Firstborn
De Helling, Utrecht
Noah Guthrie
TivoliVredenburg, Utrecht
Die Nerven + Crows
EKKO, Utrecht
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
dB's, Utrecht
20:00
Groundation
TivoliVredenburg, Utrecht
Jett Rebel
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Doe Maar
013, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
Herman van Veen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De Dijk
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Bixiga 70
BIRD, Rotterdam
20:00
Archie Faulks / Rue Royale
Rotown, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
14:00
Casper en Emma maken theater
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:15
Rita en de Krokodil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:00
Gilbert
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
22:00
Basa Basa
Merleyn, Nijmegen
20:15
Daniel Lohues
Doornroosje, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Forever Amy
Gebr. De Nobel, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Singer Theater, Laren
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
stars that speak (willy De Ville Tribute)
Duycker, Hoofddorp
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ikarai -MUHAMMAD, een legende komt tot leven
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Posthuis Theater, Heerenveen
Scumbag Millionaire
Patronaat, Haarlem
20:00
Take Me To Church: Spinvis
Nieuwe Kerk, Haarlem
22:00
The Cosmic Dead
Vera, Groningen
21:30
Lärmschutz
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: Hypnos [SWE] - The Lizzies [SP]
LOLA050, Groningen
20:00
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Grand Theatre, Groningen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Claw Boys Claw
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Paul Carrack
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Wim Mertens Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
20:00
The Stream
De Woeste Wieven , Diepenheim
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Iris Hond - Bewogen
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder