Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
07:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kinkel
Bemmel
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
23:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Breepark
Breda
Breepark
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Theatercafe Lexke
Budel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Kruisweg Damwoude
Damwâld
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
De Cammeleur
Dongen
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
De Meerpaal
Dronten
Effenaar
Eindhoven
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Kleine Willem
Enschede
18:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Eendracht
Gemert
20:00
C-Mine
Genk
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
De Skâns
Gorredijk
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Rockcafé Taste
Groenlo
23:30
Simplon
Groningen
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:00
Café de Noot
Hoogland
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Koosvorrinkhuis
Lage Vuursche
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
22:00
De Spot
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Grounds
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 20 oktober 2018
07:00
Dave Clarke presents: Whip It - Alienata / Brutuzz / Dave Clarke / Ult
Melkweg, Amsterdam
20:00
Aurora
Trix, Antwerpen
Bazart
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Thirty Dancing
Gigant, Apeldoorn
23:00
ModuM: hiphop lives
Luxor Live, Arnhem
18:00
Butcher Babies (usa) + Kobra And The Lotus (can) + Skarlett Riot (uk)
Willemeen, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
Rue Royale
Mezz, Breda
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Chassé Theater, Breda
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
20:00
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bloc Party
Vorst Nationaal, Brussel
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Spant!, Bussum
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Def Americans
Kruisweg Damwoude, Damwâld
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
19:30
Pink Project
Paard, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Ruben Hein
Bibelot, Dordrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
Daniel Lohues
Effenaar, Eindhoven
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
18:00
The Pink Floyd Sound
Muziekcentrum Enschede, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:00
The Sore Losers
C-Mine, Genk
Green Lizard
Podium 't Beest, Goes
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Skâns, Gorredijk
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Bon Scotch
Rockcafé Taste, Groenlo
23:30
.ROOTS #2
Simplon, Groningen
23:30
yung KP
Vera, Groningen
23:00
Kremlin Disko / Residents
Vera, Groningen
20:00
Blackbriar EP Release Show
Simplon, Groningen
20:00
Yung Internet + support
Simplon, Groningen
20:00
Luke Winslow King
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wim Mertens Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Take Me To Church: Grandbrothers
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
Jon Spencer / The Melvins
Patronaat, Haarlem
22:00
Novacane' ft. Idaly & The Firm - 'Boscha Nova’s Ultimate Turnup Verjaa
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
LIVE: Greenday, tribute by Bullet In A Bible
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Snake Bite Love
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Judy Blank
Vorstin, Hilversum
De Dijk
Vorstin, Hilversum
20:00
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
20:00
De Raad van Toezicht
Koosvorrinkhuis, Lage Vuursche
14:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Harmonie, Leeuwarden
AmenRa
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Corneel, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
22:00
Dr. Lektroluv + Mason
De Spot, Middelburg
20:15
The Bluebirds
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Kom, Nieuwegein
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
The Color Grey
Merleyn, Nijmegen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:45
Khruangbin
Doornroosje, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
18:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Ian Siegal
Groene Engel, Oss
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Wavefest IV
Baroeg, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek