Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Willemeen
Arnhem
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
23:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Koosvorrinkhuis
Lage Vuursche
20:00
Kruisweg Damwoude
Damwâld
23:00
Kytopia
Utrecht
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
22:00
De Spot
Middelburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Museum Van Bommel Van Dam
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Rodahal
Kerkrade
Podium 't Beest
Goes
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
C.C. Den Herd
Bladel
Spant!
Bussum
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
BREStheater
Brielle
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:30
Vorstin
Hilversum
Breepark
Breda
Breepark
Breda
00:00
De Cammeleur
Dongen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lievekamp
Oss
19:45
Doornroosje
Nijmegen
C.C. De Kinkel
Bemmel
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
Flint
Amersfoort
20:00
Café de Noot
Hoogland
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
Hoftheater
Raalte
20:00
RAI Theater
Amsterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
18:30
Spirit of 66
Verviers
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Hedon
Zwolle
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Diligentia
Den Haag
Theatercafe Lexke
Budel
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Mythe
Goes
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Chassé Theater
Breda
De Eendracht
Gemert
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Helling
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Peppel
Zeist
Bibelot
Dordrecht
Mezz
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
DiamantTheater
Den Haag
zaterdag 20 oktober 2018
18:00
Butcher Babies (usa) + Kobra And The Lotus (can) + Skarlett Riot (uk)
Willemeen, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
23:30
Critical Sound: Thys (Noisia) / KASRA / Halogenix / QZB e.a.
Melkweg, Amsterdam
Daniel Lohues
Effenaar, Eindhoven
Dave Clarke presents: Whip It - Alienata / Brutuzz / Dave Clarke / Ult
Melkweg, Amsterdam
De Dijk
Vorstin, Hilversum
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
De Raad van Toezicht
Koosvorrinkhuis, Lage Vuursche
20:00
Def Americans
Kruisweg Damwoude, Damwâld
23:00
DJ DNS / DJ mseize / Kypski / Mok-c
Kytopia, Utrecht
20:00
Dope & Mean
Paco Plumtrek, Almelo
22:00
Dr. Lektroluv + Mason
De Spot, Middelburg
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Egbert Derix
Museum Van Bommel Van Dam, Venlo
20:30
Erdal Erzincan / Kayhan Kalhor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Goudse Schouwburg, Gouda
Frank Turner & The Sleeping Souls
013, Tilburg
20:00
Future Urban Legends
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
Green Lizard
Podium 't Beest, Goes
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Hatesphere / Sinsaenum
P60, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Herman van Veen
Spant!, Bussum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Ian Siegal
Groene Engel, Oss
21:00
IJZEREN MAAGDEN: ‘SEVENTH SON OF A SEVENTH SON’ + MR. MAN
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
14:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Jon Hopkins
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jon Hopkins
Tolhuistuin, Amsterdam
Jon Spencer / The Melvins
Patronaat, Haarlem
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:30
Judy Blank
Vorstin, Hilversum
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
19:45
Khruangbin
Doornroosje, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
19:30
Kraak & Smaak
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Kremlin Disko / Residents
Vera, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
20:00
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
22:00
LIVE: Greenday, tribute by Bullet In A Bible
Muziekcafé Helmond, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Luke Winslow King
De Oosterpoort, Groningen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
20:00
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Harmonie, Leeuwarden
Mathilde Santing - Renaissance
Zaantheater, Zaandam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
18:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
23:00
ModuM: hiphop lives
Luxor Live, Arnhem
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
De Flux, Zaandam
20:15
My Baby
Hedon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Netsky & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:30
Nordmann
EKKO, Utrecht
22:00
Novacane' ft. Idaly & The Firm - 'Boscha Nova’s Ultimate Turnup Verjaa
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Orkater - De vrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
19:30
Pink Project
Paard, Den Haag
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
15:00
Ramblin' Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
18:30
Rich Medina & Lemi Ghariokwu
Tolhuistuin, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rico & Sticks
De Helling, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rootsriders
De Peppel, Zeist
Ruben Hein
Bibelot, Dordrecht
Rue Royale
Mezz, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Scarlet Stories
Little Devil, Tilburg
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag