Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
C-Mine
Genk
18:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Mezz
Breda
Grounds
Rotterdam
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Pul
Uden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
De Skâns
Gorredijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Mezz
Breda
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Peppel
Zeist
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Helling
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Het Musiater
Zevenaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Theatercafe Lexke
Budel
Diligentia
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
De Flux
Zaandam
23:00
Luxor Live
Arnhem
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Sneek
Sneek
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Café de Noot
Hoogland
Flint
Amersfoort
23:00
Vera
Groningen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
C.C. De Kinkel
Bemmel
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
De Cammeleur
Dongen
Breepark
Breda
Breepark
Breda
21:30
Vorstin
Hilversum
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Patronaat
Haarlem
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Hoftheater
Raalte
Theater Zuidplein
Rotterdam
BREStheater
Brielle
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Groene Engel
Oss
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
Podium 't Beest
Goes
20:00
Rodahal
Kerkrade
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zinin
Nijverdal
zaterdag 20 oktober 2018
20:00
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Sore Losers
C-Mine, Genk
18:00
The Pink Floyd Sound
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
22:00
The Color Grey
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Bluebirds
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
Take Me To Church: Grandbrothers
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sylvan
De Pul, Uden
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Skâns, Gorredijk
20:30
Snake Bite Love
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
20:00
Scarlet Stories
Little Devil, Tilburg
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Rue Royale
Mezz, Breda
Ruben Hein
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rootsriders
De Peppel, Zeist
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rico & Sticks
De Helling, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
18:30
Rich Medina & Lemi Ghariokwu
Tolhuistuin, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
15:00
Ramblin' Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pink Project
Paard, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Orkater - De vrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Novacane' ft. Idaly & The Firm - 'Boscha Nova’s Ultimate Turnup Verjaa
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Nordmann
EKKO, Utrecht
20:00
Netsky & Friends
Melkweg, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
My Baby
Hedon, Zwolle
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
De Flux, Zaandam
23:00
ModuM: hiphop lives
Luxor Live, Arnhem
18:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Mathilde Santing - Renaissance
Zaantheater, Zaandam
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Luke Winslow King
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
22:00
LIVE: Greenday, tribute by Bullet In A Bible
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
23:00
Kremlin Disko / Residents
Vera, Groningen
19:30
Kraak & Smaak
Sugar Factory, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
19:45
Khruangbin
Doornroosje, Nijmegen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
21:30
Judy Blank
Vorstin, Hilversum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jon Spencer / The Melvins
Patronaat, Haarlem
19:30
Jon Hopkins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jon Hopkins
Paradiso, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Agnietenhof, Tiel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
14:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
IJZEREN MAAGDEN: ‘SEVENTH SON OF A SEVENTH SON’ + MR. MAN
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Ian Siegal
Groene Engel, Oss
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman van Veen
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Hatesphere / Sinsaenum
P60, Amstelveen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
Green Lizard
Podium 't Beest, Goes
20:00
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Future Urban Legends
AFAS Live, Amsterdam
Frank Turner & The Sleeping Souls
013, Tilburg
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal