Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Simplon
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
18:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
18:00
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Azotod
De Meern
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
BIRD
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boothill Saloon
Amersfoort
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C.C. René Magritte
Lessines
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
20:00
dB's
Utrecht
21:15
De Bosuil
Weert
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
De Helling
Utrecht
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
21:00
De Meester
Almere
20:00
De Roma
Antwerpen
De Schakel
Gilze
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Gigant
Apeldoorn
Grand Theatre
Groningen
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Groenmarktkerk
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
donderdag 18 oktober 2018
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ikarai -MUHAMMAD, een legende komt tot leven
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Lärmschutz
Simplon, Groningen
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
18:00
Pat McManus
Spirit of 66, Verviers
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
Noah Guthrie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Groundation
TivoliVredenburg, Utrecht
Jett Rebel
TivoliVredenburg, Utrecht
Boef
Trix, Antwerpen
22:00
The Cosmic Dead
Vera, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
20:30
Ruben Hein
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
18:00
Hardwell / Metropole Orkest
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 19 oktober 2018
Golden Earring
013, Tilburg
19:30
Ares
013, Tilburg
20:30
Meet me in Jamaica
ACU, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
21:00
The Mighty Breaks + The Hazzah
Altstadt, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Funkstreet 7
Azotod, De Meern
19:30
Façade / Mourning Beloveth
Baroeg, Rotterdam
20:00
A Night Out With A Singer-Songwriter
Bibelot, Dordrecht
20:00
Donnerwetter
Bibelot, Dordrecht
21:00
A Tribute to Aretha Franklin w/ Shirma Rouse & band
BIRD, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Black Monsoon / Rogue Minor
Boothill Saloon, Amersfoort
20:00
Bombino
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Leonie Meijer - Hier.
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
20:00
The Sore Losers
C.C. René Magritte, Lessines
20:00
Leif de Leeuw Band
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Spain
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Jon Spencer
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:15
Ray Romijn
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Kathryn Claire / The Lasses
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
dB's, Utrecht
21:15
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
20:00
Marley meets Rootsriders
De Flux, Zaandam
20:15
Vive La Fête
De Helling, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
De Kleine Willem, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
The Preacher Men - Blue
De Meerpaal, Dronten
21:00
Ben Liebrand
De Meester, Almere
20:00
The Analogues
De Roma, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
20:30
Jennie Lena
De Spot, Middelburg
20:00
Luke Winslow King
De Spot, Middelburg
20:00
The Stream
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:45
The White Buffalo
Doornroosje, Nijmegen
Dub FX
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze
Duycker, Hoofddorp
20:00
Maiden United
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:15
Rita en de Krokodil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:00
Casper en Emma maken theater
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
19:30
VNV Nation
Effenaar, Eindhoven
Rue Royale
EKKO, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Flint, Amersfoort
20:00
Trinity
Gigant, Apeldoorn
PastPresentFuture
Grand Theatre, Groningen
21:00
StageTalk
Groene Engel, Oss
20:00
Take Me To Church: Maaike Ouboter
Groenmarktkerk, Haarlem
21:00
JW Roy & The Royal Family
Hedon, Zwolle
21:00
The Woodies
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Pieta Brown
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem