Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
DeMess
Naarden
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. René Magritte
Lessines
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Podium Asteriks
Leeuwarden
18:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Groenmarktkerk
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
23:30
Vera
Groningen
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Grand Theatre
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Podium 't Beest
Goes
De Schakel
Gilze
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:30
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Azotod
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
vrijdag 19 oktober 2018
20:45
The White Buffalo
Doornroosje, Nijmegen
Dub FX
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
20:30
Jennie Lena
De Spot, Middelburg
20:00
Luke Winslow King
De Spot, Middelburg
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
The Bluebirds
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
M-Town Reggae presents: Mighty Diamonds & Jah Mason
Muziekgieterij, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Sore Losers
C.C. René Magritte, Lessines
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Die Nerven
Podium Asteriks, Leeuwarden
18:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bintangs / Julian Sas Band
Manifesto, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Rowwen Heze
Duycker, Hoofddorp
20:00
Leonie Meijer - Hier.
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Gruppo Sportivo
Metropool, Hengelo
20:00
Edwin Evers Band - Mooi zo!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
LIVE: Frogfest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Leif de Leeuw Band
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Skull
Nieuwe Nor, Heerlen
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Take Me To Church: Maaike Ouboter
Groenmarktkerk, Haarlem
20:00
Daniel Lohues
Patronaat, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Podium onder de toren, Grootschermer
23:30
Bambara
Vera, Groningen
22:00
The Cosmic Dead
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Worldly Savages (SERB) + HALA
LOLA050, Groningen
20:30
The Melvins
Vera, Groningen
Razz
Simplon, Groningen
PastPresentFuture
Grand Theatre, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
The Juke Joints
Podium 't Beest, Goes
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Jeff Lorber Fusion
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Symphonic Rock Tribute Night
Metropool Enschede, Enschede
Jon Spencer
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
The Mighty Breaks + The Hazzah
Altstadt, Eindhoven
20:15
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
20:00
Brit Floyd
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
VNV Nation
Effenaar, Eindhoven
The Preacher Men - Blue
De Meerpaal, Dronten
20:30
American Aquarium / Robert Jon & The Wreck
Iduna, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
A Night Out With A Singer-Songwriter
Bibelot, Dordrecht
20:00
Donnerwetter
Bibelot, Dordrecht
20:00
Pieta Brown
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
The Stream
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Bombino
Burgerweeshuis, Deventer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Open Mike Eagle
Paard, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:00
Funkstreet 7
Azotod, De Meern
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Spant!, Bussum
18:00
Bernard Lavilliers
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Spain
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Maurice van Hoek / Nathan James
Mezz, Breda
20:00
Klub Cookies
Mezz, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Theater De Kolk, Assen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Nordmann
Luxor Live, Arnhem
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
20:00
Trinity
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Analogues
De Roma, Antwerpen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
23:00
Markus Schulz Open to Close
Melkweg, Amsterdam
22:00
Dave Clarke Presents: Sam Paganini / Rebekah / Octave One e.a.
Melkweg, Amsterdam
Goose
Melkweg, Amsterdam
Orbital
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Nazaten
Meervaart, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tirzah
Tolhuistuin, Amsterdam
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Vondelkerk, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Cookie Monsta / Fox Stevenson/Oolacile/Dj Setj
P60, Amstelveen
21:00
Ignition Arcade Edition II
P60, Amstelveen