Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Depot
Leuven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Brebl
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Jazz in Arnhem
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Innocent
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
woensdag 22 mei 2019
20:00
Jag Panzer
Musicon, Den Haag
Lagwagon
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Melle de Boer
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Bryan Ferry
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bad Religion
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Daddy Long Legs
Vera, Groningen
20:00
Suzan & Freek
De Oosterpoort, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
The Word Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Finn Andrews
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jerome Hol / spunk
Brebl, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Arno
Kursaal Oostende, Oostende
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Dermot Kennedy
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Elvis Concert
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 23 mei 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Antifest
Fluor, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Kneebody
Paradiso, Amsterdam
20:30
Geike
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Shalosh Jazz Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Thomas Azier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carson McHone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Tolhuistuin, Amsterdam
Chance Mccoy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Void Vision
OT301, Amsterdam
Backstreet Boys
Ziggo Dome, Amsterdam
Samantha Fish
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Colle Der Fomento
Melkweg, Amsterdam
19:00
Charlotte Oc
Melkweg, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Elton John
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Gia Margaret / Novo Amor
Trix, Antwerpen
Finn Andrews
Gigant, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Musis, Arnhem
20:00
Liberati Quartet
Jazz in Arnhem, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
20:00
Nick Mulvey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Nova Child
Paard, Den Haag
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Suzan & Freek
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rondé
Bibelot, Dordrecht
19:30
Lagwagon
Iduna, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
The Dire Straits Experience
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Crywank
Stroomhuis, Eindhoven
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
20:30
Caballero & Jeanjass
Rockhal, Esch zur Alzette
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Warming
Simplon, Groningen
Tropical Fuck Storm
Vera, Groningen
20:00
Alain Clark
De Oosterpoort, Groningen
Wulf
De Oosterpoort, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Patronaat, Haarlem
Knocked Loose
Patronaat, Haarlem
Judy Blank
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Brand New Heavies
Metropool, Hengelo
20:30
We Hunt Buffalo
Innocent, Hengelo
21:00
China Moses & Metropole Orkest Bigband
Vorstin, Hilversum
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide