Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
23:30
Vera
Groningen
Spant!
Bussum
Vorst Nationaal
Brussel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Den Herd
Bladel
Theatercafe Lexke
Budel
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zinin
Nijverdal
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Kinkel
Bemmel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
Theater De Kolk
Assen
De Eendracht
Gemert
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
BREStheater
Brielle
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
DiamantTheater
Den Haag
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
De Skâns
Gorredijk
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Vorstin
Hilversum
Theater de Kom
Nieuwegein
07:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
Breepark
Breda
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Molen De Ster
Utrecht
15:30
Baroeg
Rotterdam
Breepark
Breda
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Willemeen
Arnhem
18:30
Spirit of 66
Verviers
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rodahal
Kerkrade
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Café de Noot
Hoogland
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Gigant
Apeldoorn
Effenaar
Eindhoven
20:00
Museum Van Bommel Van Dam
Venlo
20:00
Simplon
Groningen
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Kruisweg Damwoude
Damwâld
Podium 't Beest
Goes
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
vrijdag 19 oktober 2018
Jon Spencer
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:00
Dave Clarke Presents: Sam Paganini / Rebekah / Octave One e.a.
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Cosmic Dead
Vera, Groningen
22:15
Ray Romijn
CHV Noordkade, Veghel
23:00
Markus Schulz Open to Close
Melkweg, Amsterdam
23:00
Cookie Monsta / Fox Stevenson/Oolacile/Dj Setj
P60, Amstelveen
23:30
Bambara
Vera, Groningen
zaterdag 20 oktober 2018
Herman van Veen
Spant!, Bussum
Bloc Party
Vorst Nationaal, Brussel
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mathilde Santing - Renaissance
Zaantheater, Zaandam
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Skâns, Gorredijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Harmonie, Leeuwarden
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
De Dijk
Vorstin, Hilversum
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
07:00
Dave Clarke presents: Whip It - Alienata / Brutuzz / Dave Clarke / Ult
Melkweg, Amsterdam
14:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
K3
Breepark, Breda
15:00
Ramblin' Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Aarde aan Daan
Molen De Ster, Utrecht
15:30
Wavefest IV
Baroeg, Rotterdam
K3
Breepark, Breda
18:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
18:00
The Pink Floyd Sound
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Butcher Babies (usa) + Kobra And The Lotus (can) + Skarlett Riot (uk)
Willemeen, Arnhem
18:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
18:30
Rich Medina & Lemi Ghariokwu
Tolhuistuin, Amsterdam
Jon Spencer / The Melvins
Patronaat, Haarlem
19:30
Pink Project
Paard, Den Haag
Frank Turner & The Sleeping Souls
013, Tilburg
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
AmenRa
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Kraak & Smaak
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jon Hopkins
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Khruangbin
Doornroosje, Nijmegen
Bazart
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Wim Mertens Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
America
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
20:00
Aurora
Trix, Antwerpen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Chassé Theater, Breda
20:00
Hatesphere / Sinsaenum
P60, Amstelveen
20:00
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Luke Winslow King
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
20:00
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Rootsriders
De Peppel, Zeist
20:00
Thirty Dancing
Gigant, Apeldoorn
Daniel Lohues
Effenaar, Eindhoven
20:00
Egbert Derix
Museum Van Bommel Van Dam, Venlo
20:00
Yung Internet + support
Simplon, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Def Americans
Kruisweg Damwoude, Damwâld
Green Lizard
Podium 't Beest, Goes
Take Me To Church: Grandbrothers
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem