Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Jazz in Arnhem
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Bosuil
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
P3
Purmerend
20:00
Groene Engel
Oss
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Ledeltheater
Oostburg
23:00
De Vasim
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Vorstin
Hilversum
22:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:45
Cacaofabriek
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
So What!
Gouda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Effenaar
Eindhoven
donderdag 23 mei 2019
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
20:30
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Musis, Arnhem
20:00
Liberati Quartet
Jazz in Arnhem, Arnhem
Finn Andrews
Gigant, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Elton John
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Gia Margaret / Novo Amor
Trix, Antwerpen
22:00
Kneebody
Paradiso, Amsterdam
20:30
Geike
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Shalosh Jazz Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Thomas Azier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carson McHone
Tolhuistuin, Amsterdam
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Tolhuistuin, Amsterdam
Chance Mccoy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Void Vision
OT301, Amsterdam
Backstreet Boys
Ziggo Dome, Amsterdam
Samantha Fish
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Colle Der Fomento
Melkweg, Amsterdam
19:00
Charlotte Oc
Melkweg, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Antifest
Fluor, Amersfoort
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 24 mei 2019
20:00
Paulusma
Hedon, Zwolle
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
20:00
Doyle Bramhall II
De Bosuil, Weert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Shock Elias / Snelle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Guess What
Spirit of 66, Verviers
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
The Mauskovic Dance Band
EKKO, Utrecht
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
013, Tilburg
20:00
Gigatron 2000 + Persistense
Little Devil, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Hall Of Fame, Tilburg
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:00
Viva Hollandia 2019
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:30
Frans Bauer
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Rockzilla
Poppodium Volt, Sittard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics
Grounds, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Muziekcafé
P3, Purmerend
20:00
Desert Storm / Gaping Moles
Groene Engel, Oss
18:00
Hans Zimmer
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
23:00
Albert van Abbe / Zadig
De Vasim, Nijmegen
22:00
Fata Boom
Merleyn, Nijmegen
Remy
Doornroosje, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Xinix, Nieuwendijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
22:30
Asteriks @ Neushoorn: Stippenlift
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Stippenlift
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
DMG / Tomorrow's Eve + Max Pie
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cuarteto Casals
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Julian Sas
Vorstin, Hilversum
22:30
Pina
Metropool, Hengelo
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:45
Michael Prins
Cacaofabriek, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Kliko presents: Zig Zags (USA)
Patronaat, Haarlem
MaYaN
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Finn Andrews
Vera, Groningen
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
For I Am King
Simplon, Groningen
Dries Roelvink
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Judy Blank
Simplon, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Canshaker Pi
So What!, Gouda
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede
Wulf
Metropool Enschede, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven