Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
07:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
De Schalm
Westwoud
16:00
De Bosuil
Weert
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Take Five
Venlo
15:00
CHV Noordkade
Veghel
21:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradox
Tilburg
16:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
16:00
Groene Engel
Oss
16:30
1614
Monnickendam
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Corneel
Lelystad
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
16:00
Café The Pocket
Katwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vorstin
Hilversum
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Café De Meister
Geleen
20:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
VelvetMusic
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paardcafe
Den Haag
Paard
Den Haag
19:15
Paard
Den Haag
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
14:00
Paard
Den Haag
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Breepark
Breda
Breepark
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
AIR
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
14:00
De Meester
Almere
18:00
Spirit of 66
Verviers
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:30
Bimhuis
Amsterdam
15:15
Meervaart
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
zaterdag 20 oktober 2018
19:30
Kraak & Smaak
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
18:30
Rich Medina & Lemi Ghariokwu
Tolhuistuin, Amsterdam
07:00
Dave Clarke presents: Whip It - Alienata / Brutuzz / Dave Clarke / Ult
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hatesphere / Sinsaenum
P60, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
20:00
Dope & Mean
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 21 oktober 2018
21:00
Jimmy Sterman
Hedon, Zwolle
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Schalm, Westwoud
16:00
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Nordmann
Take Five, Venlo
15:00
Mevr. van Heck
CHV Noordkade, Veghel
21:30
Cosmosis: Basa Basa
EKKO, Utrecht
20:15
Bixiga 70
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Acid King
dB's, Utrecht
15:00
Selim Dogru, ReART Collective - De jaren 70 in Turkije - 70'li Yillar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Lesley Flanigan / Tristan Perich
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
JW Roy
Paradox, Tilburg
16:00
Complaint + The Reapers + The Patrons
Little Devil, Tilburg
21:00
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Rotown, Rotterdam
Bombino
Grounds, Rotterdam
18:00
Tony Dowlers Hellhounds
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Michiel Borstlap - Georg
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater De Verwachting, Ritthem
16:00
Haris
Groene Engel, Oss
16:30
Sweet Mary Jane
1614, Monnickendam
20:30
The Brew + The Hydden
De Spot, Middelburg
20:00
Rooster Rock presents: Genesis Tribute show The Carpet Crawlers
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Forever Amy
Corneel, Lelystad
21:00
Sylvan
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
No Limits & Roberto Rosso - Surrounded
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Frans Pollux
Theater Landgraaf, Landgraaf
11:00
Fenna Ograjensek & Robert Weirauch - Hommage aan Bernstein
Theater Kerkrade, Kerkrade
16:00
Def Americans
Café The Pocket, Katwijk
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ben Poole
Vorstin, Hilversum
Jett Rebel
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Marietta Petkova - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Razz (DE)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Chatham County Line
Patronaat, Haarlem
17:00
The Lasses & Kathryn Claire
Taverne De Waag, Haarlem
17:00
Pieta Brown
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
E-Town Concrete
Café De Meister, Geleen
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Effenaar, Eindhoven
16:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
VelvetMusic, Dordrecht
20:00
Alligator
Paard, Den Haag
20:00
ALLIGATOR
Paardcafe, Den Haag
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
19:15
SŁAWOMIR
Paard, Den Haag
16:00
Klaartje van Veldhoven & Rembrandt Frerichs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
14:00
Dirk Scheele
Paard, Den Haag
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jorja Smith
Ancienne Belgique (AB), Brussel
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
20:30
American Aquarium
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bessie Turner
Gigant, Apeldoorn
23:00
Broederliefde Nightvision
AIR, Amsterdam
20:30
Daniel Sloss
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
19:00
Annelie / Florian Christl / Jeroen Dirrix / Stimming x Lambert
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
Kacey Musgraves
Melkweg, Amsterdam
16:00
Marockin' Brass
Podium Mozaiek, Amsterdam
15:00
Maurits Fondse
Melkweg, Amsterdam
10:15
Colin Carr
Bimhuis, Amsterdam
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
David Luning
De Amer, Amen
14:00
Fairport Convention
De Meester, Almere
maandag 22 oktober 2018
18:00
Hogjaw
Spirit of 66, Verviers
Matt Simons
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Dirk Scheele
TivoliVredenburg, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
The Skatalites
BIRD, Rotterdam
20:00
Racoon
Theater De Lievekamp, Oss
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
Khruangbin
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Cheeky Monday: BRYAN GEE
Melkweg, Amsterdam
20:30
Marcus King Band
Tolhuistuin, Amsterdam
Lord Huron
Paradiso, Amsterdam
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Robert Francis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruel
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Melkweg, Amsterdam
Dagny / Lemaître
Melkweg, Amsterdam
15:30
Reinhard Latzko
Bimhuis, Amsterdam
15:15
Socratisch gesprek: Theeleuten met de waarheid
Meervaart, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Jordi Savall
Bimhuis, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle