Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Breepark
Breda
Breepark
Breda
21:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bibelot
Dordrecht
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Vorstin
Hilversum
16:00
VelvetMusic
Dordrecht
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
20:00
Take Five
Venlo
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rotown
Rotterdam
16:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradox
Tilburg
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:15
Paard
Den Haag
14:00
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Melkweg
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
16:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
Grounds
Rotterdam
16:00
Groene Engel
Oss
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:30
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
De Schalm
Westwoud
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
14:00
De Meester
Almere
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
14:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Corneel
Lelystad
15:00
CHV Noordkade
Veghel
16:00
Café The Pocket
Katwijk
20:00
Café De Meister
Geleen
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Breepark
Breda
Breepark
Breda
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
AIR
Amsterdam
16:30
1614
Monnickendam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:15
Meervaart
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
15:30
Bimhuis
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
zaterdag 20 oktober 2018
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
21:00
Tjens Matic
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ruben Hein
Bibelot, Dordrecht
15:30
Wavefest IV
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Agnietenhof, Tiel
20:00
Future Urban Legends
AFAS Live, Amsterdam
Frank Turner & The Sleeping Souls
013, Tilburg
zondag 21 oktober 2018
Ben Poole
Vorstin, Hilversum
16:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
VelvetMusic, Dordrecht
19:00
Annelie / Florian Christl / Jeroen Dirrix / Stimming x Lambert
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Bixiga 70
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Lesley Flanigan / Tristan Perich
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Frans Pollux
Theater Landgraaf, Landgraaf
11:00
Fenna Ograjensek & Robert Weirauch - Hommage aan Bernstein
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater 't Speelhuis, Helmond
17:00
The Lasses & Kathryn Claire
Taverne De Waag, Haarlem
20:00
Nordmann
Take Five, Venlo
15:00
Selim Dogru, ReART Collective - De jaren 70 in Turkije - 70'li Yillar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Rotown, Rotterdam
16:00
Marockin' Brass
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Chatham County Line
Patronaat, Haarlem
20:30
Marietta Petkova - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
JW Roy
Paradox, Tilburg
19:00
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:00
ALLIGATOR
Paardcafe, Den Haag
20:00
Alligator
Paard, Den Haag
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
19:15
SŁAWOMIR
Paard, Den Haag
14:00
Dirk Scheele
Paard, Den Haag
20:00
Razz (DE)
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Sylvan
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
No Limits & Roberto Rosso - Surrounded
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rooster Rock presents: Genesis Tribute show The Carpet Crawlers
Muziekgieterij, Maastricht
17:00
Pieta Brown
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Kacey Musgraves
Melkweg, Amsterdam
15:00
Maurits Fondse
Melkweg, Amsterdam
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
20:30
American Aquarium
Luxor Live, Arnhem
16:00
Complaint + The Reapers + The Patrons
Little Devil, Tilburg
21:00
Jimmy Sterman
Hedon, Zwolle
Bombino
Grounds, Rotterdam
16:00
Haris
Groene Engel, Oss
20:00
Bessie Turner
Gigant, Apeldoorn
21:30
Cosmosis: Basa Basa
EKKO, Utrecht
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Effenaar, Eindhoven
15:00
Michiel Borstlap - Georg
ECI Cultuurfabriek, Roermond
18:00
Tony Dowlers Hellhounds
Den Heilige Cornelius, Roermond
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
The Brew + The Hydden
De Spot, Middelburg
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Schalm, Westwoud
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Klaartje van Veldhoven & Rembrandt Frerichs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
14:00
Fairport Convention
De Meester, Almere
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
14:00
David Luning
De Amer, Amen
20:00
Acid King
dB's, Utrecht
20:30
Forever Amy
Corneel, Lelystad
15:00
Mevr. van Heck
CHV Noordkade, Veghel
16:00
Def Americans
Café The Pocket, Katwijk
20:00
E-Town Concrete
Café De Meister, Geleen
Jett Rebel
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
20:30
Daniel Sloss
Boom Chicago, Amsterdam
10:15
Colin Carr
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jorja Smith
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Broederliefde Nightvision
AIR, Amsterdam
16:30
Sweet Mary Jane
1614, Monnickendam
maandag 22 oktober 2018
20:30
Marcus King Band
Tolhuistuin, Amsterdam
Matt Simons
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Dirk Scheele
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Racoon
Theater De Lievekamp, Oss
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:00
Hogjaw
Spirit of 66, Verviers
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lord Huron
Paradiso, Amsterdam
20:00
Robert Francis
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cheeky Monday: BRYAN GEE
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ruel
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Melkweg, Amsterdam
Dagny / Lemaître
Melkweg, Amsterdam
15:15
Socratisch gesprek: Theeleuten met de waarheid
Meervaart, Amsterdam
Khruangbin
Effenaar, Eindhoven
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
The Skatalites
BIRD, Rotterdam
15:30
Reinhard Latzko
Bimhuis, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Jordi Savall
Bimhuis, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
20:30
Have A Nice Day Zienema
Vera, Groningen