Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bleyenberg
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
C.C. Zundert
Zundert
18:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Corneel
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Meester
Almere
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Roma
Antwerpen
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Speeldoos
Vught
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
18:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:00
Estrado
Harderwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grenswerk
Venlo
22:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Depot
Leuven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
La Madeleine
Brussel
17:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
18:30
Mezz
Breda
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
donderdag 25 oktober 2018
Per Gessle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
EUT
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Millionaire
Vera, Groningen
20:00
Bon Iver
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Ten Times A Million
Vorstin, Hilversum
20:30
Garrett T. Capps + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
JONATHAN HULTÉN (SE) + THE DEVILS TRADE (HU) + SONYA (HU)
Willemeen, Arnhem
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 26 oktober 2018
20:00
Jacksepticeye
013, Tilburg
19:30
Vive La Fête
013, Tilburg
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
20:00
Cat Power
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Dirk Scheele
Bibelot, Dordrecht
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Roel Dieltiens
Bimhuis, Amsterdam
20:30
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
GUAP Night @ Magazijn
Bleyenberg, Den Haag
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Eigenzinnig
Burgerweeshuis, Deventer
Fleddy Melculy / Pene Corrida
Burgerweeshuis, Deventer
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Highway Rhythm and Blues Gang
City Hall Blues, Gramsbergen
Herman van Veen - Vanavond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bizzey / Sodapop
Corneel, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Sex Organs / The Devils / The Kryng
dB's, Utrecht
21:00
Green Lizard tribute to the Nineties
De Bosuil, Weert
20:00
Diamond Head
De Flux, Zaandam
Het Koninklijk Concertgebouworkest
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Van Piekeren / zoetwater
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
20:00
Yuri Honing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ash Code / Heliophile / Lifeless Past / Stuck Between
De Meester, Almere
20:00
Ash Code
De Meester, Almere
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
Jerry Leger & The Situation / T-99
De Peppel, Zeist
20:00
Memphis Maniacs
De Pul, Uden
20:00
Mac DeMarco
De Roma, Antwerpen
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
The Animals
De Spot, Middelburg
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
23:00
Davy Brandts / DK / Jayda G
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vinchenzo
Doornroosje, Nijmegen
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jennie Lena
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
18:30
Word Up! Young Ellens, JoeyAK. Ilias, 2Mochh & Arsenaal
Dynamo, Eindhoven
20:00
Gers Pardoel neemt je mee de theaters in! - (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Infloyd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:00
Def Americans
Estrado, Harderwijk
21:00
JW Roy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Marley Meets The 60's
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Grenswerk, Venlo
22:00
Vunzige Deuntjes
Groene Engel, Oss
21:00
Master Drummers of Burundi
Grounds, Rotterdam
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
20:00
Mocromaniac
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Sore Losers
Het Depot, Leuven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Iris Hond - Bewogen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
The Bootleg Doors
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Dia De Muertos: Los Paja Brava + Banana Savannah
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
20:30
Popronde Arnhem
Luxor Live, Arnhem
Aaron Parks / Dhafer Youssef
Meervaart, Amsterdam
20:00
Haytham Safia Qu4rtet
Meervaart, Amsterdam
20:00
Manus Baba
Melkweg, Amsterdam
20:00
Attila / Eskimo Callboy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Burgerkill
Melkweg, Amsterdam
20:30
Necrophobic
Metropool, Hengelo
Gare Du Nord
Metropool, Hengelo
21:00
Ten Times A Million
Metropool Enschede, Enschede
Maan
Metropool Enschede, Enschede
18:30
Yuko
Mezz, Breda
The High Kings
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Mahsa Vahdat
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Musis, Arnhem
20:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Maan
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Koray Avci
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Judy Blank
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Throwback To: Niels Geusebroek Sings Coldplay
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Randy Hansen
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Analogues
Orpheus, Apeldoorn
20:30
The Pilgrims
P3, Purmerend