Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Munttheater
Weert
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
15:00
PopEi
Eindhoven
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Q-Factory
Amsterdam
woensdag 22 mei 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
The Word Alive
Patronaat, Haarlem
19:00
Asher Roth
Melkweg, Amsterdam
Maren Morris
Paradiso, Amsterdam
NOFX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Backstreet Boys
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Suzan & Freek
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Raketkanon / Tropical Fuck Storm
Het Bos, Antwerpen
20:00
The Elvis Concert
Munttheater, Weert
Lagwagon
Paard, Den Haag
Bad Religion
Effenaar, Eindhoven
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Antifest
Trix, Antwerpen
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
20:00
Arno
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jerome Hol / spunk
Brebl, Nijmegen
20:00
Jag Panzer
Musicon, Den Haag
20:15
Bryan Ferry
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dermot Kennedy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Daisy Correia / Fernando Lameirinhas / Jan Dulles / Lenny Kuhr
Concertgebouw, Amsterdam
Finn Andrews
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Stef Bos - Ruimte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Escape-ism
Cinetol, Amsterdam
20:30
Jazz Impuls Celebration Concert
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Melle de Boer
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Daddy Long Legs
Vera, Groningen
donderdag 23 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
Wulf
De Oosterpoort, Groningen
Knocked Loose
Patronaat, Haarlem
19:00
Charlotte Oc
Melkweg, Amsterdam
19:00
Colle Der Fomento
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mozart @ Neushoorn: Deel 2
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
These Go To Eleven: Gamma / Ravenna / Raw Flowers
Hedon, Zwolle
19:30
Gia Margaret / Novo Amor
Trix, Antwerpen
19:30
Lagwagon
Iduna, Drachten
19:30
The Dire Straits Experience
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Elton John
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Patronaat, Haarlem
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Samantha Fish
Q-Factory, Amsterdam