Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
013
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cinetol
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
23:00
De Vasim
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:30
Fluor
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koorenhuis
Den Haag
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
L'entrepot
Arlon
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
donderdag 23 mei 2019
20:30
Nova Child
Paard, Den Haag
20:00
Suzan & Freek
Paard, Den Haag
22:00
Kneebody
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thomas Azier
Paradiso, Amsterdam
Chance Mccoy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Patronaat, Haarlem
Knocked Loose
Patronaat, Haarlem
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
Samantha Fish
Q-Factory, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Caballero & Jeanjass
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Remy van Kesteren
Rotown, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
3J'S - Heroes of Music
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Warming
Simplon, Groningen
Elton John
Sportpaleis, Antwerpen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Crywank
Stroomhuis, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Carson McHone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Gia Margaret / Novo Amor
Trix, Antwerpen
Tropical Fuck Storm
Vera, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
China Moses & Metropole Orkest Bigband
Vorstin, Hilversum
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Backstreet Boys
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 24 mei 2019
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
013, Tilburg
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Storm / Winther
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tony Momrelle
Bitterzoet, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Hausmagger / Het Gezelschap
Burgerweeshuis, Deventer
20:45
Michael Prins
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Daniel Romano
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Stake
Cinetol, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Doyle Bramhall II
De Bosuil, Weert
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
Dries Roelvink
De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
23:00
Albert van Abbe / Zadig
De Vasim, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Remy
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
The Mauskovic Dance Band
EKKO, Utrecht
20:30
Rowwen Heze
Fluor, Amersfoort
21:00
Unstoppable Knight
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
20:00
Desert Storm / Gaping Moles
Groene Engel, Oss
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics
Grounds, Rotterdam
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Paulusma
Hedon, Zwolle
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Gilad Hekselman
Koorenhuis, Den Haag
19:30
Shock Elias / Snelle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:00
Hans Zimmer
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Brutus / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Gigatron 2000 + Persistense
Little Devil, Tilburg
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
21:00
Cookhouse
Luxor Live, Arnhem
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
19:30
Fredo
Melkweg, Amsterdam
19:30
R3hab
Melkweg, Amsterdam
19:00
Daddy Long Legs
Melkweg, Amsterdam
22:00
Fata Boom
Merleyn, Nijmegen
22:30
Pina
Metropool, Hengelo
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede