Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekcafé Elpee
Deinze
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Kulturhus
Ruurlo
013
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Veluvine
Nunspeet
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Anna theater
Helmond
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Cafe'het Moest
Eindhoven
20:30
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Simplon
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Lebuinuskerk
Deventer
21:00
LOLA050
Groningen
21:15
Beauforthuis
Austerlitz
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:30
So What!
Gouda
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
De Spot
Middelburg
23:30
Vera
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Lux
Nijmegen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Walhalla
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:15
Wesopa Weesp
Weesp
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:30
Grounds
Rotterdam
13:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
De Weverij
Zierikzee
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Iduna
Drachten
15:00
EKKO
Utrecht
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Café Camille
Beverwijk
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
zaterdag 27 oktober 2018
20:00
Chalice
Muziekcafé Elpee, Deinze
20:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Musis, Arnhem
20:00
TEDDY ft. Irwan, Baas, Ell Rich
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Haagse Popnacht
Paard, Den Haag
20:00
Bert Dockx
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Undercoversessie Led Zeppelin
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Postmen
Zinder, Tiel
20:00
Peter Beets Trio / Rosanne & Julia Philippens
Kulturhus, Ruurlo
Boef
013, Tilburg
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
My Baby
Effenaar, Eindhoven
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Malletband Fanfare Aurora Heesch / Pater Moeskroen
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Paul de Munnik
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Meulezengers / Suzan Seegers - 25 jaor: De Meulezengers blieve verr
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Bluebirds
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Veluvine, Nunspeet
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fairport Convention
De Spot, Middelburg
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool, Hengelo
20:30
The Carpet Crawlers
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:30
Memphis Maniacs
P60, Amstelveen
20:30
Theo Croker 'Star People Nation'
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martin Fondse Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Winne
Tolhuistuin, Amsterdam
Christof van der Ven
Bibelot, Dordrecht
20:30
Josef Leimberg / Son Swagga
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Damien Escobar
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Teleman
EKKO, Utrecht
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Speeldoos, Vught
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
20:30
Flip Noorman - De Big One
Rietveld Theater, Delft
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Beyond our ruins / Treurwilg
Cafe'het Moest, Eindhoven
20:30
Stone In Egypt
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
Ólafur Arnalds
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ares
Simplon, Groningen
21:00
Crystal Dream U2 Experience
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Rootsriders
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
FEWS
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Saint Agnes
V11, Rotterdam
21:00
Bambara
De Zwerver, Oostende
21:00
The Roadrunners
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Infected - Techno Music Only
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Go Latin meets Fiesta Deluxe
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ben Poole / Sean Webster
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Gareth Davis / Oene van Geel/Jacob Lekkerkerker/Alfredo Genovesi
Lebuinuskerk, Deventer
21:00
Live at LOLA: Blue Carpet Band [UK] - ATGMC
LOLA050, Groningen
21:15
Nacht van de bluesnacht concert
Beauforthuis, Austerlitz
22:00
'Evil Residents': Halloween! - Battletek & méér
Nieuwe Nor, Heerlen
22:30
The Aztec Tomb
So What!, Gouda
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
23:00
Vunzige Deuntjes - Halloween Special
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Apenkooi
Grenswerk, Venlo
23:00
WTF Halloween - Metalheadz: Icicle b2b Ulterior Motive + Dom & Roland
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Jacin Trill
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
N8vdN8: Donker dansen
De Spot, Middelburg
23:30
Introns
Vera, Groningen
zondag 28 oktober 2018
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
The Preacher Men - Blue
Lux, Nijmegen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Walhalla, Rotterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
11:00
Shuann Chai
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:15
James Oesi
Wesopa Weesp, Weesp
12:00
Daria van den Bercken
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:00
Paul Solo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
13:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
13:30
Shuann Chai
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
K3
Martiniplaza, Groningen
14:15
Drie Dolle Diva's
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Barbara Gogan
De Weverij, Zierikzee
14:30
Concert van de Stilte
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Windbroke
Het Witte Kerkje, Terheijden
15:00
PYURE - Tribute to Cohen & Cassidy
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
15:00
Pieta Brown
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Down By Law / I Against I / Vitamin X
Iduna, Drachten
15:00
Black Earth Festival
EKKO, Utrecht
15:00
Guus Tangelder BigBand ft. Toon Roos
Luxor Live, Arnhem
15:00
Sophie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Stef & Co
Café Camille, Beverwijk
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht