Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Paard
Den Haag
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Rotown
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Hedon
Zwolle
Kruisherenkapel
Uden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
DeMess
Naarden
Spant!
Bussum
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Weijer
Boxmeer
TivoliVredenburg
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Kolk
Assen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Grenswerk
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Het Klooster
Woerden
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
013
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Figi Theater
Zeist
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
21:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Metropool
Hengelo
20:15
Gigant
Apeldoorn
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
Theater de Kom
Nieuwegein
woensdag 31 oktober 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
donderdag 01 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Wende Snijders - Mens
Paard, Den Haag
12:00
Weiyin Chen - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vinchenzo
Effenaar, Eindhoven
20:00
Villagers
La Madeleine, Brussel
18:30
Vader + Entombed A.D. + The Modern Age Slavery + Hellavista
Baroeg, Rotterdam
20:15
Turin Brakes
Luxor Live, Arnhem
20:00
Trevor Powers
Cinetol, Amsterdam
19:00
Treat + Dark Sky + Jessica Wolf
Oefenbunker, Landgraaf
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Story of GEORGE MICHAEL - Charly Luske
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Slackers
Bibelot, Dordrecht
The Pretty Things
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Osmonds
Gebr. De Nobel, Leiden
The Levellers
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Jamie Baum Septet+
Bimhuis, Amsterdam
The Human League
Effenaar, Eindhoven
20:00
The High Kings
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Bluebirds
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Suzan & Freek
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Splendid
Rotown, Rotterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rob Lamothe
Cacaofabriek, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Racoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Procol Harum
Hedon, Zwolle
Pippo Pollina
Kruisherenkapel, Uden
20:15
Petra Stienen / Ragazze Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul de Munnik
Koningshof, Maassluis
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Nina June
Luxor Live, Arnhem
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
New Cool Collective
BIRD, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
22:00
Moving Targets
Paradiso, Amsterdam
Monuments / Vola
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mic Lowry
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Meridian Brothers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Matt Bianco
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Marlon Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Live at LOLA: Faintest Idea (UK) - K-man & the 45's + 10 To Go!
LOLA050, Groningen
20:00
Lili Grace
Mezz, Breda
Level 42
TivoliVredenburg, Utrecht
Leon Bridges
AFAS Live, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
20:15
Lakshmi - Adem
Het Kielzog, Hoogezand
Kurt Vile & The Violators
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kim Janssen
Patronaat, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Kolk, Assen
20:00
John Butler Trio
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jeroen Zijlstra / Tjitske Jansen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Jennie Lena
Grenswerk, Venlo
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
De Maaspoort, Venlo
20:30
James Watts
EKKO, Utrecht
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Klooster, Woerden
Herman van Veen
Theater De Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Headhunterz
013, Tilburg
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gori Women’s Choir / Katie Melua
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
21:00
Gold Star
Merleyn, Nijmegen
19:30
Garrett T. Capps
Metropool, Hengelo
20:15
Gare Du Nord
Gigant, Apeldoorn
21:30
Garçon Taupe
Simplon, Groningen
20:30
Flip Noorman - De Big One
Werftheater, Utrecht
20:00
Flasher
Botanique, Brussel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein