Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
DeLaMar
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Papenstraattheater
Zwolle
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Lochem
Lochem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
09:30
Luxor Live
Arnhem
12:00
De Oosterpoort
Groningen
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Handelsbeurs
Gent
19:00
Panama
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
Rotown
Rotterdam
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Mezz
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Paard
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
Veluvine
Nunspeet
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Spant!
Bussum
C.C. De Pas
Heesch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Kolk
Assen
woensdag 31 oktober 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
09:30
Tour de Machine
Luxor Live, Arnhem
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen
12:30
Duo Ebano
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Stephen Malkmus and The Jicks
Melkweg, Amsterdam
Slaves
Handelsbeurs, Gent
19:00
RAVI of VIXX
Panama, Amsterdam
Whispering Sons
Sugar Factory, Amsterdam
Sophie Hunger
LantarenVenster, Rotterdam
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jimothy Lacoste
Melkweg, Amsterdam
The Zombies / Uriah Heep
Patronaat, Haarlem
20:00
The Human League
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Robben Ford
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Rimon
Paradiso, Amsterdam
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Luka Bloom
Nieuwe Nor, Heerlen
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
20:00
George Ezra
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Musis, Arnhem
Emma Ruth Rundle
Rotown, Rotterdam
20:00
Dark Sabbath
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Daniel Lohues
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Collectief 33 1/3 / Ragazze Quartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Buurman / Iris Penning / Jorick Bronius
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Bon Jovi Hotel pakket - Van der Valk Nijmegen-Lent
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Bon Jovi Hotel Pakket - Amrâth Belvoir
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
John Scofield Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
The Osmonds
Cacaofabriek, Helmond
The Levellers
Mezz, Breda
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Novo Amor
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
20:30
Level 42 - The Eternity Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lakshmi - Adem
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Ladysmith Black Mambazo
Paard, Den Haag
20:30
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
21:00
The Dirty Denims
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Christof van der Ven
Paard, Den Haag
22:00
Moving Targets
Vera, Groningen
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 01 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Spinvis - In Werkelijkheid
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Kolk, Assen