Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Peppel
Zeist
21:00
De Zwerver
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Dynamo
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Lazarus
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
PopEi
Eindhoven
21:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Simplon
Groningen
21:30
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Annabel
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Paard
Den Haag
18:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 07 juni 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maaspoort, Venlo
20:30
Peppel Superjam
De Peppel, Zeist
21:00
Cedric Burnside / The Legendary Shack Shakers
De Zwerver, Oostende
23:00
Dj Storm / Lenny / Red Lebanon / Signal
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Stef Bos - Ruimte
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Exos
Dynamo, Eindhoven
Sunset Rollercoaster
EKKO, Utrecht
Jasper Steverlinck
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Fatal Flowers
Fluor, Amersfoort
21:00
Mell & Vintage Future
Gigant, Apeldoorn
20:45
Jimmy Haslip
Gigant, Apeldoorn
20:15
Harry Sacksioni
Hedon, Zwolle
20:00
RK
La Madeleine, Brussel
20:00
Left Alive
Lazarus, Leiden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
FHK Graduation Show Try Out: 60's & 70's rock en blues
Little Devil, Tilburg
20:00
Live at Lola: Freddie & the Vangrails (BE) + Los Bonobos (BE) + Decent
LOLA050, Groningen
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Markant Uden, Uden
23:30
Kd Soundsystem
Melkweg, Amsterdam
22:00
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
21:00
Mercy John / Robin Borneman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Olympisch Stadion, Amsterdam
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Wild Romance
P60, Amstelveen
20:30
Garden Mum / Ziggy Splynt
Paard, Den Haag
Jake Clemons
Paard, Den Haag
Hatchie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gianski
Paradiso, Amsterdam
19:45
Gianski
Paradiso, Amsterdam
20:00
Andy Summers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bewilder
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Steffen Morrison
Podium Victorie, Alkmaar
Beres Hammond
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Maybe June
PopEi, Eindhoven
21:30
Amelie Lens
Rockhal, Esch zur Alzette
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
KRS-One
Simplon, Groningen
21:30
Blowbeat
So What!, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:15
3J'S - Heroes of Music
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
12:00
Jong Talentklas - Conservatorium Maastricht
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Hippo Campus
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Shining (Zweden)
Vera, Groningen
20:30
Dirty Magazines / Jessie Beretta / The Muff
Vorstin, Hilversum
zaterdag 08 juni 2019
21:00
The Girl Who Cried Wolf
Altstadt, Eindhoven
20:00
Kevin
Annabel, Rotterdam
Kevin
Annabel, Rotterdam
19:00
Zoomeravonden - Morado
Artis, Amsterdam
19:00
Varathron + Grafjammer + Soul Grip
Baroeg, Rotterdam
20:45
Prince Tribute by The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
20:30
Charlie Hunter / Lucy Woodward
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Matt Schofield
Boerderij, Zoetermeer
20:30
KUF
Cacaofabriek, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
20:30
Sunset Rollercoaster
Cinetol, Amsterdam
20:15
Shining (Zweden)
De Helling, Utrecht
20:00
Jasper Steverlinck
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Crazy Little Things: Tribute to Queen
De Spot, Middelburg
20:00
Michiel Borstlap
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Diligentia, Den Haag
20:30
Gruppo Sportivo
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wand
EKKO, Utrecht
18:00
The Brave Summer Nights w/ Banner, Saarloos , The Muff
Fruittuin van West, Amsterdam
Fatal Flowers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:45
Wild Romance
Gigant, Apeldoorn
20:00
DJ Pauluz / Frank Kvitta / Ici Sans Merci / Industrialyzer / Joshua Ka
Hedon, Zwolle
19:00
BEATS FOR ROY - Kubus / Rico & Sticks / Snelle Jelle / Typhoon
Hedon, Zwolle
20:00
Lucette van den Berg
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Borixon x PH
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:00
One Night of Elvis
Kursaal Oostende, Oostende
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
LDBR: Ataraxie (F) + Sol Sistere (CHL) + Kalmen (D)
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Vortex & Burning
LOLA050, Groningen
22:00
Boogie Nights
Luxor Live, Arnhem
20:15
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
Bad Wolves
Melkweg, Amsterdam
19:00
Taryll Jackson
Melkweg, Amsterdam
21:00
Steffen Morrison
Metropool, Hengelo
20:00
AC/DShe / Best Of Foo / Defenders of the Beast
Metropool, Hengelo
19:30
Possessed
Metropool Enschede, Enschede
22:00
LIVE: Balkun Brothers (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Pieter Derks - Pieter Derks - Voor wat het waard is
Openluchttheater Cabrio, Soest
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
CCR-Revival & 10CC ONLY
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Britta Maria, Maurits Fondse, Oleg Fateev - Chansons van Schoonheid en
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
The Bowie Collective
Paard, Den Haag
18:00
Star Wars in Concert: Episode IV - A New Hope
Paleis 12, Brussel
20:00
Philharmonie Bocholtz & Belgian Brass - Crossing borders in Windmusic
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen