Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
V11
Rotterdam
20:00
V11
Rotterdam
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
013
Tilburg
21:00
De Pul
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Gryphus
Vierlingsbeek
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
De Bosuil
Weert
00:00
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Het Klooster
Woerden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Het Musiater
Zevenaar
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
23:00
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
Meervaart
Amsterdam
12:00
The Butcher Social Club
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Het Entrepot vzw
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
Paleis 12
Brussel
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
vrijdag 02 november 2018
The High Kings
Podium Reimerswaal, Rilland
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Mehmet Polat & Tarek Abdallah - Ud Festival
Grounds, Rotterdam
20:00
Flasher
V11, Rotterdam
20:00
Flasher
V11, Rotterdam
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Sophie Hunger
Poppodium Volt, Sittard
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:30
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tilburg's Finest Indie: Subimago + Diablos Innocentos + PONI
Little Devil, Tilburg
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Luka Bloom
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Marlon Williams
013, Tilburg
21:00
In My Tree / The Hillbilly Moonshiners
De Pul, Uden
20:15
Def Americans - Johnny Cash at Folsom Prison
Markant Uden, Uden
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Splendid
TivoliVredenburg, Utrecht
The Human League
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Roeka - En toen ineens
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
philharmonie zuidnederland / Simone Lamsma
De Maaspoort, Venlo
20:00
JW Roy
Grenswerk, Venlo
20:00
Shaking The Tree
Spirit of 66, Verviers
Paul de Munnik
Stadshoftheater Vianen, Vianen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
21:00
American Aquarium
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lakshmi - Adem (try out)
Theater Ludens, Voorburg
Over The Rhine
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
BloYaTop
De Bosuil, Weert
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Munttheater, Weert
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Knol
Hedon, Zwolle
20:00
Jacin Trill
Hedon, Zwolle
zaterdag 03 november 2018
20:30
Robert Jon & The Wreck + In My Tree
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Procol Harum
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Jacqueline Govaert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Classic Albums: Chocolate Starfish & the Hotdog Flavoured Water
De Meester, Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Wintersun
Fluor, Amersfoort
20:30
I Compani - I Compani à Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Amstelveen City Blues
P60, Amstelveen
23:00
Rough Diamonds Round Midnight
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Eleanor Friedberger
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
Black Honey
Bitterzoet, Amsterdam
Rolling Blackouts Coastal Fever
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
JP Harris & The Tough Choices
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Seamus Blake/ Jesse van Ruller Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Vance Joy
Paradiso, Amsterdam
20:15
De Zwanen en de anderen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Maple
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Sore Losers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Grace Carter
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
Konstantin Wecker
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Slaves
Melkweg, Amsterdam
Michael Schenker
Melkweg, Amsterdam
17:00
Preview: The King
Melkweg, Amsterdam
14:00
Eric Minh Cuong Castaing & 4WEST
Meervaart, Amsterdam
12:00
Ma Bessie and her Blues Troupe
The Butcher Social Club, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Ellipsis
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
23:30
Syntax
Luxor Live, Arnhem
20:00
Luka Bloom
Luxor Live, Arnhem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Het Zesde Metaal
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Herman van Veen - Vanavond
Chassé Theater, Breda
20:30
Lakshmi - Adem
BREStheater, Brielle
22:00
Kenny Knots
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Lacuna Coil
Het Entrepot vzw, Brugge
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Botanique, Brussel
Indochine
Paleis 12, Brussel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden