Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paleis Soestdijk
Baarn
23:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
17:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rodahal
Kerkrade
19:00
Sojo
Leuven
Sportpaleis
Antwerpen
16:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Innocent
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Paard
Den Haag
Paleis Soestdijk
Baarn
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
The Jack
Eindhoven
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Vondelpark
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Merleyn
Nijmegen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rotown
Rotterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
Koning Boudewijnstadion
Brussel
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
LOLA050
Groningen
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
22:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
P60
Amstelveen
Paleis Soestdijk
Baarn
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Fort33
Leusden
Hedon
Zwolle
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Paleis Soestdijk
Baarn
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:00
Artis
Amsterdam
Café ‘t Spektakel
Asten
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
zaterdag 06 juli 2019
20:30
Rob de Nijs
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Crowbar
P60, Amstelveen
20:00
Ann King
Paard, Den Haag
Gregory Porter - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
23:30
All Is One
Paradiso, Amsterdam
19:30
Road To Paradiso
Paradiso, Amsterdam
17:30
Make Americana Great Again
PopEi, Eindhoven
20:30
Suprême NTM
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Zillertal Power
Rodahal, Kerkrade
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
Christina Aguilera
Sportpaleis, Antwerpen
16:00
10 jarig besaan Café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:30
Dolf Jansen / Gerthein Boersma
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Club Vondel #5
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Tash Sultana
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Pink Project
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 07 juli 2019
20:00
The Ever-lovin' Jug Band
't Rozenknopje, Eindhoven
Buju Banton
AFAS Live, Amsterdam
23:00
Vunzige Deuntjes
Hedon, Zwolle
20:00
Corrupt Moral Altar / Noisem
Innocent, Hengelo
19:30
The Skatalites
Melkweg, Amsterdam
11:00
Yogaconcert: (Don't) Hold Your Breath met Wishful Singing
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:30
Hanneke Rouw
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
INVSN / Le Butcherettes
Paard, Den Haag
Live - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
13:30
Cosi fan tutte - Mozart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Angie Flare
PopEi, Eindhoven
14:00
10 jarig besaan Café The Jack
The Jack, Eindhoven
15:00
ORPHEO Concert - Alica Müller & Takahiko Sakamaki
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Blue Grass Boogiemen / Tim Knol
Vondelpark, Amsterdam
15:00
Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Lisa Jacobs & Kakedu Trio
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 08 juli 2019
18:30
Carach Angren / Wolfheart / Thy Antichrist / Nevalra
Baroeg, Rotterdam
20:00
Sudan Archives
BIRD, Rotterdam
20:00
Live at LOLA: Grindhouse [AUS] + The Drippers [SWE]
LOLA050, Groningen
Misery Index
Merleyn, Nijmegen
Neneh Cherry Live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Nahko And Medicine For The People
Paradiso, Amsterdam
Le Butcherettes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Limp Bizkit
Rockhal, Esch zur Alzette
J. Mascis
Tolhuistuin, Amsterdam
Christina Aguilera
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 09 juli 2019
20:30
Sean McLoughlin
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Live at LOLA: Electric Frankenstein [US] + the Gravediggers
LOLA050, Groningen
19:00
IRON MOUTH
Melkweg, Amsterdam
20:00
Buddy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cypress Hill
Rockhal, Esch zur Alzette
J. Mascis
Rotown, Rotterdam
20:00
Neil Young + Promise of the Real
Sportpaleis, Antwerpen
Live
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 10 juli 2019
20:30
Jeremy Dutcher
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Masego
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Gus Dapperton
EKKO, Utrecht
Rammstein
Koning Boudewijnstadion, Brussel
LP
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Cat Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mallrat
Paradiso, Amsterdam
19:30
Hands Like Houses
Patronaat, Haarlem
20:00
ZZ Top
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Neil Young + Promise of the Real
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 11 juli 2019
20:00
Sly5thAve w/ Re:Freshed Orchestra
BIRD, Rotterdam
20:30
Dune Rats
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bluesworld Collective
Hedon, Zwolle
21:00
Live at LOLA: The Mullet Monster Mafia [BRA] + support
LOLA050, Groningen
19:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Openluchttheater Ede, Ede
22:30
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
P60 presents Local The Night
P60, Amstelveen
Within Temptation
Paleis Soestdijk, Baarn
The White Buffalo
Paradiso, Amsterdam
20:00
North Sea Round Town Presents: Benjamin Herman's Bughouse
Rotown, Rotterdam
The Kik speelt Boudewijn de Groot met orkest
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 12 juli 2019
20:30
King Ayisoba
Bimhuis, Amsterdam
20:30
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
King Khan and the Shrines
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
King Khan and the Shrines
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
The White Buffalo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Album release Shoot The Messiah ft. Hordearii & Kid Harlequin
Fort33, Leusden
Living Colour
Hedon, Zwolle
20:30
Baby Shakes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Macy Gray
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
LOLA presents: Inferum + Despicable Heroes, Crazed & Oceans Turn Red
LOLA050, Groningen
19:30
Mon Laferte
Melkweg, Amsterdam
20:30
Diggy Dex / Kenny B
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Björn van der Doelen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Anouk / Di-rect - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
23:30
Boss / Jamrock
Paradiso, Amsterdam
22:00
White Cowbell Oklahoma
Paradiso, Amsterdam
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
Girlpool
Rotown, Rotterdam
18:00
Fadua El Akchaoui / Nasrdin Dchar
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 13 juli 2019
16:00
Rommelhond
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:00
Zoomeravonden - Tim Dawn
Artis, Amsterdam
White Cowbell Oklahoma
Café ‘t Spektakel, Asten
20:30
JJ Whitehead & Aiden Jones
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:00
I Hate Models / SNTS / Tijana T
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Frontstreet
Kroepoekfabriek, Vlaardingen