Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
DNK
Assen
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
So What!
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Doornroosje
Nijmegen
20:45
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
P3
Purmerend
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Grounds
Rotterdam
ACU
Utrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
STECK
Delft
21:30
Vera
Groningen
21:30
De Flux
Zaandam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
Kulturhus Holten
Holten
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Grenswerk
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Diligentia
Den Haag
Wesopa Weesp
Weesp
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Boodschap
Rijen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Speeldoos
Vught
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Mythe
Goes
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater PePijn
Den Haag
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Flint
Amersfoort
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Gashouder
Dedemsvaart
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Werft
Geel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Hofpoort
Coevorden
13:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
De Pul
Uden
19:15
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
JK2470
Retie
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ahoy
Rotterdam
vrijdag 16 november 2018
20:30
Some Petty - A Tribute To Tom Petty
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Tangarine
DNK, Assen
20:30
Robby Valentine
Manifesto, Hoorn
20:30
Grim Tim
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater De Omval, Diemen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Knivoj eindfeest
Vorstin, Hilversum
20:30
Moersleutel Bierproeverij
So What!, Gouda
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Memphis Maniacs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Roxeanne Hazes
Simplon, Groningen
21:00
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute To George Harrison
Bibelot, Dordrecht
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Hedon, Zwolle
21:00
Genesis Project / Yesshows
P3, Purmerend
21:00
The Yellowjackets
Vorstin, Hilversum
21:00
Gare Du Nord
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Broeder Dieleman
Statenzaal, Zwolle
21:00
Yung Internet - 'De Aanhouder Wint Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Rico & Sticks
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Rumjacks
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Gaye Su Akyol
Grounds, Rotterdam
Donny Benét
ACU, Utrecht
21:00
We Bless This Mess
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Vennart
Groene Engel, Oss
21:00
KNARS
Luxor Live, Arnhem
21:00
St. Tropez
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Hedon, Zwolle
21:00
Lewsberg
STECK, Delft
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Vera, Groningen
21:30
King Kong Irie Ites Live Mix
De Flux, Zaandam
23:00
Bloodline / Lost / N-Type
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 17 november 2018
Herman van Veen
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jacin Trill
Grenswerk, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
De Weijer, Boxmeer
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Iris Hond - Bewogen
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Galactic Funk w/ Blind Observatory & Valentino Mora
Sugar Factory, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
C.C. De Werft, Geel
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
13:00
The Race Cinekid
Meervaart, Amsterdam
19:00
JazzOUT!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Welcome to the 90’s
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
19:00
Hooverphonic
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Columbine
La Madeleine, Brussel
19:00
Vrienden van Uden Live!
De Pul, Uden
19:15
JazzOUT!
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Mexican Surf / Tony Clifton
Patronaat, Haarlem
19:30
the obsCURE / Underviewer
JK2470, Retie
19:30
The Burning Cold Over Europe 2018: Omnium Gatherum + Wolfheart + 1
Baroeg, Rotterdam
19:30
FFOOSS / JAGD / Ploegendienst
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Human League
Kursaal Oostende, Oostende
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam