Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Bimhuis
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Annabel
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
BREStheater
Brielle
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
van Beresteyn
Veendam
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
00:00
DNK
Assen
Theater Kulturhus
Borne
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Reggehof
Goor
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Bellevue
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
18:30
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Mezz
Breda
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
De Oosterpoort
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Roma
Antwerpen
donderdag 22 november 2018
20:30
Gare Du Nord
Hedon, Zwolle
20:30
Shai Maestro Trio
Bimhuis, Amsterdam
The Grand East
EKKO, Utrecht
20:30
Peter Beets / Stochelo Rosenberg - Django Tribute
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sven Hammond
Grenswerk, Venlo
20:30
Makaya McCraven
BIRD, Rotterdam
20:30
Stijn Meuris - Tirade
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Robert Finley
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Becca Mancari
Metropool, Hengelo
20:30
Paul de Munnik
De Nieuwe Kolk, Assen
The Kilkennys
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
SONNDR
Paard, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Money & The Man
Hedon, Zwolle
21:00
Marc O'Reilly
Luxor Live, Arnhem
21:00
Chris Brokaw
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Formosa [GER] + The Bloody Bastards
LOLA050, Groningen
22:00
Chris Brokaw
Vera, Groningen
22:00
Scram C. Baby
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 23 november 2018
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kim Wilde
Bibelot, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jacin Trill
Annabel, Rotterdam
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Hans Dulfer plays Blues
ATLAS Theater, Emmen
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater Kulturhus, Borne
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
De Fabriek invites Same Bitches
Sugar Factory, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Sandra van Nieuwland Human Alien
Junushoff Theater, Wageningen
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Space Age Travellers
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
13:00
Médécin de campagne Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
18:30
Jesse Barnett
Dynamo, Eindhoven
Bury Tomorrow
Effenaar, Eindhoven
19:00
Jérémy Frérot
La Madeleine, Brussel
19:00
Axelle Red
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
JW Roy
Effenaar, Eindhoven
19:30
Gizelle Smith
Mezz, Breda
Jethro Tull
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Within Temptation
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Patronaat, Haarlem
20:00
Maaike Ouboter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Danny Vera
Paard, Den Haag
20:00
Gruppo Sportivo
P3, Purmerend
Tim Knol
De Oosterpoort, Groningen
Feuerengel
Chassé Theater, Breda
20:00
Kayak
Patronaat, Haarlem
20:00
Nana Mouskouri
De Roma, Antwerpen