Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
LOLA050
Groningen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:00
Paard
Den Haag
20:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Stathe
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Doornroosje
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Back&Fourth
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
The Jack
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Paard
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
OT301
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater De Regentes
Den Haag
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
15:15
Plato Groningen
Groningen
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
21:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Munttheater
Weert
14:00
Plato Groningen
Groningen
19:45
Hedon
Zwolle
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
19:30
Vera
Groningen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Kunstgreep
Oostzaan
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
woensdag 02 oktober 2019
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lekhfa
Bimhuis, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Live at Lola: Hand Off Gretel (UK) + The Damned Few
LOLA050, Groningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Mid City
Paradiso, Amsterdam
19:30
Monarchy
Trix, Antwerpen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
21:00
PLANET
Paard, Den Haag
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Rendez Vous
Paradiso, Amsterdam
20:30
Riopy
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Walhalla, Rotterdam
The Selecter
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Slackers
Metropool Enschede, Enschede
Tino Martin
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Tousch
Stathe, Utrecht
donderdag 03 oktober 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
Average White Band
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Big Mack ft. Tuhirangi Hawtin
Back&Fourth, Utrecht
20:15
Bökkers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
City Calm Down
Paradiso, Amsterdam
Clean Pete - Afblijven
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
CloudNights - Jeroen van Vliet & Mete Erker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Cocaine Piss / Dirty Fences
Patronaat, Haarlem
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dennis van Aarssen
ATLAS Theater, Emmen
20:00
District 97
Boerderij, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Emma Ruth Rundle
Paard, Den Haag
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Erlend Apneseth Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
FKJ
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Flowers
OT301, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Hiphop Saved My Life: Crooks e.a.
EKKO, Utrecht
20:30
Jay Electronica
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jeff Neve / Teus Nobel
Wageningen Campus, Wageningen
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
20:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Jordan Rakei
Paradiso, Amsterdam
20:30
Junior Kelly
P60, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
22:00
Leoniden
Merleyn, Nijmegen
Lisa Lois Sings Adèle
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Luminize
Luxor Live, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Maybe Tomorrow
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Monarchy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pablo Andres
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Patricia Van Haastrecht
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
De Muze, Noordwijk
20:15
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Pitou
EKKO, Utrecht
Pixies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater De Regentes, Den Haag
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater de Kom, Nieuwegein
15:15
Tessel
Plato Groningen, Groningen
20:00
The Light
Stathe, Utrecht
20:00
The Machine + Samavayo
Hall Of Fame, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thomas Azier
Maassilo, Rotterdam
21:00
Tina Turner Tribute
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
14:00
Wolf & Moon
Plato Groningen, Groningen
19:45
Y&T
Hedon, Zwolle
vrijdag 04 oktober 2019
21:00
45ACIDBABIES
Altstadt, Eindhoven
20:30
Albert Lee
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
19:30
Angelic Forces / Picture / Vortex
Vera, Groningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Avast / Soul Grip
Gebr. De Nobel, Leiden
Average White Band
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
19:30
Black Crown Initiate / Kim Møler-Elshøj / Rivers of Nihill
Patronaat, Haarlem
20:00
Black Leather Jacket
Zalen Schaaf, Leeuwarden