Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Elckerlyc
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
STECK
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Cultura
Ede
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
Koepeltheater
Leeuwarden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
Theater Floralis
Lisse
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Acropolis
Megen
00:00
DeMess
Naarden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
HAL60
Roelofarendsveen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Matrix
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Spirit of 66
Verviers
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
vrijdag 04 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
Theater Elckerlyc, Antwerpen
19:30
Daughters
Trix, Antwerpen
20:45
Patricia Van Haastrecht
Gigant, Apeldoorn
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Juneville / Living Room Heroes
Luxor Live, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Lisa Lois Sings Adèle
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
20:00
Emma Ruth Rundle / Fvnerals
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Deafheaven / Touché Amoré
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Pip Blom
Botanique, Brussel
20:00
Pablo Andres
Koninklijk Circus, Brussel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Clean Pete - Afblijven
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Rietveld Theater, Delft
20:00
JyellowL
STECK, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
F1rstman & live band presents: The Entertainer
Paard, Den Haag
Average White Band
Paard, Den Haag
20:00
Cocaine Piss / Dirty Fences
Burgerweeshuis, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
22:00
Dordtse Helden:Johny Idema & Sonic Boom Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Hamish Anderson
Bibelot, Dordrecht
20:00
Eric Burdon & The Animals
Bibelot, Dordrecht
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
21:00
The Covernant
The Jack, Eindhoven
21:00
45ACIDBABIES
Altstadt, Eindhoven
20:00
Robin Borneman
Effenaar, Eindhoven
21:00
Leoniden
Metropool Enschede, Enschede
Maxi Jazz
Metropool Enschede, Enschede
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Concordia, Enschede
20:15
Symfo Classics
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar
Podium 't Beest, Goes
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Indian Askin
So What!, Gouda
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Dublin Legends
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Skints
Simplon, Groningen
19:30
Angelic Forces / Picture / Vortex
Vera, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Black Crown Initiate / Kim Møler-Elshøj / Rivers of Nihill
Patronaat, Haarlem
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Maaike Ouboter
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
LIVE: Airforce (UK) + support
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Genesis Project / Yesshows
Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Genesis Yesshows
Cacaofabriek, Helmond
Uriah Heep
Metropool, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Tangarine - Uiteen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
O'G3NE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Black Leather Jacket
Zalen Schaaf, Leeuwarden
Rob de Nijs
Koepeltheater, Leeuwarden
19:00
Avast / Soul Grip
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Flavium / King of the World
Corneel, Lelystad
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
20:00
Chris Smither
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Myra Pilar
Merleyn, Nijmegen
18:00
Jan Smit
Kursaal Oostende, Oostende
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
21:00
Hutch Harris
Rotown, Rotterdam
20:30
Serenade
Matrix , Rotterdam
20:00
Dennis van Aarssen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Stones Sessions
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Evergreen Top 1000 Live
De Meenthe, Steenwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Crashdïet (SWE) + The Cruel Intentions (NOR) + Highride (SWE)
Little Devil, Tilburg
Pixies
013, Tilburg
Monomyth
EKKO, Utrecht
20:00
KNARS / La Jungle
dB's, Utrecht
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Luistercafé over Johnny Cash met Robert den Hartigh
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Ed Hunters
Spirit of 66, Verviers
20:30
Bonafide
Spirit of 66, Verviers
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
THE TARANTINO EXPERIENCE: RESERVOIR DOGS BAND + GEORGE BAKER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
20:15
The Lasses
De Kleine Waarheid, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
Waylon
Figi Theater, Zeist
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Mark Foggo
Hedon, Zwolle
20:00
Ilse DeLange
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 05 oktober 2019
22:00
Terug naar Toen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:15
Popronde Afterparty
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch