Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
11:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:45
Fluor
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Munttheater
Weert
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Poppodium Volt
Sittard
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Humphrey's café
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Oostblok
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
16:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 01 december 2018
20:00
Ducking Punches / Spanish Love Songs
Luxor Live, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
The Bluebirds
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
23:00
Grum
Melkweg, Amsterdam
21:00
Transformer
Paradiso, Amsterdam
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
20:00
George Fitzgerald
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bladee
Melkweg, Amsterdam
We Were Promised Jetpacks
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Keep an Eye - The Records
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wende
Melkweg, Amsterdam
11:00
Hocus Pocus met Alfons Alfrink Cinekid
Meervaart, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Ellen ten Damme: Paris-Berlin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:45
Sven Hammond
Fluor, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kawina in concert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Scrum vs. The Kilkennys
De Meester, Almere
20:45
While My Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Pink Project
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:45
Tobias Borsboom
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Hochscheid | Van Ruth | Samana
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 02 december 2018
21:00
Jaimi Faulkner/ AlascA
Hedon, Zwolle
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
16:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
16:00
Klára Würtz / Timora Rosler
De Maaspoort, Venlo
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Los Fulanos
CHV Noordkade, Veghel
21:00
Sangre De Muerdago
TivoliVredenburg, Utrecht
Anthony B.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
MortIIs / Old Tower
De Helling, Utrecht
20:00
Rauelsson / Tatu Rönkkö
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pestilence
De Pul, Uden
20:15
Jacqueline Govaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
As I Lay Dying
013, Tilburg
19:00
Zhrine (ISL) + Ulsect
Little Devil, Tilburg
15:00
Michiel Borstlap - Georg
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:30
Grunting Pigs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Jimmy Rosenberg
Poppodium Volt, Sittard
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Mathilde Santing - Renaissance
Perron-3, Rosmalen
18:00
Shotgun Sally
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
H.E.A.T. - Special Guests City Venue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Great Lake Swimmers
De Zwerver, Oostende
22:00
Lera Lynn
Merleyn, Nijmegen
22:00
Lera Lynn
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Dope D.O.D. / Rise of the Northstar
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Nathan Bell
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Racoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Eric Vaarzon Morel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Mudita
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Fleshtones
Patronaat, Haarlem
Caliban
Patronaat, Haarlem
Thomas Azier
Vera, Groningen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Musical Box presents A Genesis Extravaganza
Rockhal, Esch zur Alzette
Nielson
Effenaar, Eindhoven
20:00
Holy Bouncer
Paard, Den Haag
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Skepta
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Alpha Blondy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Femke Weidema
De Kattendans, Bergeijk
15:00
Spinvis
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Tom Baxter
Luxor Live, Arnhem
20:00
Venice
Musis, Arnhem
Wille & the Bandits
Humphrey's café, Apeldoorn
20:00
Kraków Loves Adana
Gigant, Apeldoorn
20:30
Alexander Hawkins/Elaine Mitchener Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Donnie & Joost: Viraal in Carré
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tom Walker
Melkweg, Amsterdam
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
16:00
Innersoul
Oostblok, Amsterdam
16:00
The Delgado Brothers
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:00
Sofie Winterson
Paradiso, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
16:00
Jazzclub French
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 03 december 2018
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Editors
TivoliVredenburg, Utrecht