Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
The Cave
Amsterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater De Molen
Beuningen
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Hip
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
21:30
The Jack
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Metropool Enschede
Enschede
De Dialoog
Ermelo
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
De Reünie
Geleen
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:30
Vera
Groningen
20:00
Der Aa-theater
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
LOLA050
Groningen
19:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vorstin
Hilversum
21:45
Manifesto
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Corneel
Lelystad
zaterdag 08 december 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Blaudzun
Fluor, Amersfoort
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Qurated by Dikke Dennis: Komatsu
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Paint
Paradiso, Amsterdam
Charlie Winston
Tolhuistuin, Amsterdam
Town of Saints
Cinetol, Amsterdam
20:30
Stefano Battaglia Trio
Bimhuis, Amsterdam
SOB x RBE
Bitterzoet, Amsterdam
The Atavists
The Cave, Amsterdam
20:00
Oriënt Express
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
The War On Drugs
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Still Corners
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Chilly Gonzales
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Gigstarter Artist of the Year
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Bunbury
Melkweg, Amsterdam
19:00
The State Against Mandela and the Others Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
19:00
The Orb
Melkweg, Amsterdam
Don Diablo
AFAS Live, Amsterdam
Kikagaku Moyo @ Indiestad
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:30
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Vandenberg's Moonkings
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Bløf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Davina Michelle
Paard, Den Haag
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Reidentie Orkest ft. Tim Kliphuis
Paard, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Stef Woestenenk
De Hip, Deventer
20:00
Altın Gün
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Bouwkunde, Deventer
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater De Omval, Diemen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
22:00
Blue
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Digital Punk
Bibelot, Dordrecht
21:00
Bottles of Love / Dr Justice & The Smooth Operators / The Artificial
Bibelot, Dordrecht
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Hans Dulfer plays Blues
De Meerpaal, Dronten
Spinvis - in werkelijkheid
Cultura, Ede
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
21:30
Rough Silk (DE)
The Jack, Eindhoven
Clawfinger
Dynamo, Eindhoven
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Tim Knol
Metropool Enschede, Enschede
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
The Prodigy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
DJ Pet Astaire / Future Faces / iLiKETRAiNS / Sick Joy / Vaginas what
De Reünie, Geleen
21:00
DJ Mason
Podium 't Beest, Goes
20:00
Def Americans
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Tangarine
Goudse Schouwburg, Gouda
23:30
My Friend Television
Vera, Groningen
20:00
Austin Lucas
Der Aa-theater, Groningen
20:00
Jungle By Night
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
For I Am King -LOLA Groningen
LOLA050, Groningen
19:00
Nathan Ball
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sandra van Nieuwland - Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mnozil Brass - Cirque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Beun, Heiloo
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Nirvana + Alice in Chains, tributes by Bleach + Alice in Veins
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Long Distance Calling
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nielson
Vorstin, Hilversum
21:45
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
23:30
Pyke
Neushoorn, Leeuwarden
Danny Vera
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Pina
Corneel, Lelystad