Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
12:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Bosuil
Weert
De Schalm
Westwoud
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
18:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Botanique
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
16:30
De Harmonie
Edam
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
AINSI
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
De Duif
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
zondag 09 december 2018
12:00
Muziek bij de Buren - Vlaardingen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Focus
De Bosuil, Weert
Spinvis - In Werkelijkheid
De Schalm, Westwoud
20:30
Kiss Foreverband
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Town of Saints
Hedon, Zwolle
maandag 10 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ligconcert met Helena Basilova
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Nile Rodgers & Chic
AFAS Live, Amsterdam
Tremonti
Melkweg, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Bunbury
La Madeleine, Brussel
20:00
Sheppard
Paard, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
18:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Effenaar, Eindhoven
20:00
Madder Mortem - Metaprism - Distormed [Rock | Metal]
LOLA050, Groningen
20:30
Mammoth Mammoth
Merleyn, Nijmegen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
One Ok Rock
TivoliVredenburg, Utrecht
MGMT
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 11 december 2018
20:15
Alexander Ullman
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:15
The Bluebirds
De Kleine Komedie, Amsterdam
Milk And Bone
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Spirit Fest
Cinetol, Amsterdam
Black Box Revelation
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Allan Rayman
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Jorge Blanco
Melkweg, Amsterdam
MGMT
De Roma, Antwerpen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Miya Folick
Botanique, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
16:30
Lemon (NL)
De Harmonie, Edam
Sheppard
Effenaar, Eindhoven
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Jacqueline Govaert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Nederlands Studenten Jazz Orkest
Simplon, Groningen
20:30
Zienema: The Poetess
Vera, Groningen
20:00
Millennium Jazz Orchestra - Leonard Bernstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
In 't Hof
Cacaofabriek, Helmond
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Audrey Horne
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:30
Biscuits
TivoliVredenburg, Utrecht
Surfbort / Wolf Alice
TivoliVredenburg, Utrecht
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
HEDON ACADEMY
Hedon, Zwolle
woensdag 12 december 2018
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sir the Baptist
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Barry de Wit / Lilith / Teletubers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Starlite Motel
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Brass Rave Unit / YIN YIN
Cinetol, Amsterdam
20:00
Caleborate
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sheppard
Melkweg, Amsterdam
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
19:30
All The Luck In The World / Comfy Coffin
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Duif, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
19:00
Sylvie Vartan
Koninklijk Circus, Brussel
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Cultura, Ede