Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
013
Tilburg
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Burgerweeshuis
Deventer
De Helling
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
BREStheater
Brielle
Vera
Groningen
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Storm
Winterswijk
De Kattendans
Bergeijk
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vera
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Kulturhus
Borne
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Prinsenhof
Best
Cultuurcentrum GO
Leerdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
LantarenVenster
Rotterdam
Biebob
Vosselaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posttheater
Arnhem
De Domijnen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Lochem
Lochem
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schattelijn
Geertruidenberg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
De hoogte
Winsum
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
donderdag 13 december 2018
20:00
Claw Boys Claw
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Harlem Gospel Choir
Chassé Theater, Breda
20:00
De Dijk
Grenswerk, Venlo
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Doors Alive
013, Tilburg
Delinquent Habits
Mezz, Breda
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hooverphonic
Paard, Den Haag
20:00
Altın Gün
Paard, Den Haag
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
Yevgueni
Paradiso, Amsterdam
Kim Janssen
Mezz, Breda
20:00
The Hubschrauber
Simplon, Groningen
20:00
Tangarine
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Kruder & Dorfmeister
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chase Atlantic
Patronaat, Haarlem
Birth of Joy / Death Alley
Burgerweeshuis, Deventer
De Kift
De Helling, Utrecht
20:00
Luwten
Luxor Live, Arnhem
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
Ellen ten Damme - Paris – Berlin
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
20:00
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
NMTH Presents: Money & The Man, Grim Tim & Black Operator
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Deng Boy
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nina Simone by Sabrina Starke & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:15
Lakshmi - Adem
Koningshof, Maassluis
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Café des Chansons / Charlotte Haesen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
20:30
EUT
EKKO, Utrecht
20:30
Sven Hammond
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
BREStheater, Brielle
Bull / Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Vera, Groningen
20:30
Damian Wilson
De Spot, Middelburg
20:30
Yellow Squeeds
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:00
Ikarai
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock 'n Roll
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Faces on TV
Merleyn, Nijmegen
22:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 14 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
I Am Oak / Kim Janssen / Town of Saints
Vera, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sabrina Starke
LantarenVenster, Rotterdam
Vandenberg's Moonkings
Biebob, Vosselaar
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Sneek, Sneek
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
De hoogte, Winsum
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Iris Hond - Bewogen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mart Hillen - In concert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn