Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paleis 12
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Koorenhuis
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Altstadt
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
De Eendracht
Gemert
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
StudioGonz
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
City Lido
Groenlo
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
23:00
Vorstin
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
't Ukien
Kampen
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Perron-3
Rosmalen
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Machinist
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
22:00
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Pul
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
zaterdag 15 december 2018
Bénabar
Paleis 12, Brussel
20:15
The Bluebirds
Spant!, Bussum
00:00
Tania Kross - Kross2000
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
20:30
Rosie
Paard, Den Haag
20:30
Bert Joris / Jasper Blom / Nils Wogram
Koorenhuis, Den Haag
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
20:00
Monomyth
Musicon, Den Haag
Tim Akkerman sings The Boss
Paard, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Lisa Lois Sings Adèle
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
Pina
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Leafs
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jacqueline Govaert - Zo zit dat dus ook
Cultura, Ede
Bony Macaroni / Reiger
Altstadt, Eindhoven
16:00
Blue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Kery James
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
De Eendracht, Gemert
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
22AD / Black Monsoon
StudioGonz, Gouda
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Dirty Daddies
City Lido, Groenlo
23:30
Downstage: Poppel
Vera, Groningen
23:00
Altın Gün
Vera, Groningen
20:30
EUT
Simplon, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Fleddy Melculy
Patronaat, Haarlem
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Hommage Claude Debussy - New European Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
hardy mertens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cookhouse
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Kopstoot + Vanbargen (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Infected
Cacaofabriek, Helmond
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
23:00
Zer00's Heroes
Vorstin, Hilversum
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Top 2000 Live
't Ukien, Kampen
13:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
Birth of Joy / Death Alley
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Tim Knol
Corneel, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Gare Du Nord
De Spot, Middelburg
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Grote Kerk Naarden, Naarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
50 Jaar Dansen In Doornroosje: Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
The Overslept
Merleyn, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Veluvine, Nunspeet
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Harlem Gospel Choir
Kursaal Oostende, Oostende
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Hoftheater, Raalte
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Def Americans
Podium Reimerswaal, Rilland
23:00
Ramon Tapia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lakshmi - Adem
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Faces on TV + Jo Marches
Rotown, Rotterdam
21:00
Djeli Moussa Condé
Grounds, Rotterdam
Bløf
Ahoy, Rotterdam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Sibiir
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Claw Boys Claw
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
22:00
Legends XL
013, Tilburg
20:30
Martin Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Donnie (NL)
013, Tilburg
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Doors Alive
De Pul, Uden
19:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
23:30
Hannah Wants / Vato Gonzalez
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ntjam Rosie
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Muziektheater Transparant - Facade: de laatste dagen van Mata Hari
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paceshifters
EKKO, Utrecht
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Hooverphonic
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater de Hofnar, Valkenswaard