Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Spot
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Corneel
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
Het Kielzog
Hoogezand
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
City Lido
Groenlo
21:00
StudioGonz
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
00:00
De Eendracht
Gemert
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Altstadt
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Koorenhuis
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
23:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
11:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
23:00
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 15 december 2018
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Harlem Gospel Choir
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
Ledeltheater, Oostburg
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Veluvine, Nunspeet
22:00
50 Jaar Dansen In Doornroosje: Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
The Overslept
Merleyn, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Grote Kerk Naarden, Naarden
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Gare Du Nord
De Spot, Middelburg
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Tim Knol
Corneel, Lelystad
Birth of Joy / Death Alley
Gebr. De Nobel, Leiden
13:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Top 2000 Live
't Ukien, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
Zer00's Heroes
Vorstin, Hilversum
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: Kopstoot + Vanbargen (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Infected
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hommage Claude Debussy - New European Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
hardy mertens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cookhouse
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fleddy Melculy
Patronaat, Haarlem
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Philharmonie Haarlem, Haarlem
23:30
Downstage: Poppel
Vera, Groningen
23:00
Altın Gün
Vera, Groningen
20:30
EUT
Simplon, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Dirty Daddies
City Lido, Groenlo
21:00
22AD / Black Monsoon
StudioGonz, Gouda
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
De Eendracht, Gemert
20:00
Kery James
Rockhal, Esch zur Alzette
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bony Macaroni / Reiger
Altstadt, Eindhoven
16:00
Blue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jacqueline Govaert - Zo zit dat dus ook
Cultura, Ede
20:00
Leafs
Bibelot, Dordrecht
23:00
Pina
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Rosie
Paard, Den Haag
20:30
Bert Joris / Jasper Blom / Nils Wogram
Koorenhuis, Den Haag
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
20:00
Monomyth
Musicon, Den Haag
Tim Akkerman sings The Boss
Paard, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Lisa Lois Sings Adèle
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Tania Kross - Kross2000
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
The Bluebirds
Spant!, Bussum
20:00
DeWolff
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Charlotte Gainsbourg
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bénabar
Paleis 12, Brussel
19:30
At First / Extremities / Kid Harlequin
Mezz, Breda
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
20:00
Double bill: Nico Chientaroli Trio & Ada Rave Trio
PlusEtage, Baarle-Nassau
23:00
Gabriel Ananda / Michel De Hey
Luxor Live, Arnhem
22:00
Disco Lovers
Luxor Live, Arnhem
20:30
Anúna - Christmas with Anúna
Musis, Arnhem
20:00
Mick Wilson
Posttheater, Arnhem
11:00
Top 2000 Popkoren contest
Luxor Live, Arnhem
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
23:00
90's NOW
Gigant, Apeldoorn
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Sonic Jesus
Q-Factory, Amsterdam
20:30
BRUUT!
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Leif de Leeuw Band plays: Allman Brothers Band
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - De oplossing
Meervaart, Amsterdam
20:00
Voltage: Tom Petty tribute
Sugar Factory, Amsterdam
Ray Fuego
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sad Lovers & Giants / Adult.
Melkweg, Amsterdam
Massada
Q-Factory, Amsterdam
The Dawn Brothers
Bitterzoet, Amsterdam
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
19:00
Véras Fawaz
Paradiso, Amsterdam
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
18:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
16:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam