Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rietveld Theater
Delft
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Poppodium Volt
Sittard
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Perron-3
Rosmalen
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Musicon
Den Haag
20:30
Molen De Ster
Utrecht
19:30
Mezz
Breda
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
11:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
23:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Luxor Live
Arnhem
11:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Koorenhuis
Den Haag
Koningshof
Maassluis
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Gigant
Apeldoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
EKKO
Utrecht
15:30
Effenaar
Eindhoven
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
De Reggehof
Goor
20:30
De Pul
Uden
20:30
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Machinist
Rotterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Eendracht
Gemert
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:15
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
City Lido
Groenlo
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
C.C. De Kei
Reusel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zaterdag 15 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Martin Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Faces on TV + Jo Marches
Rotown, Rotterdam
20:00
Kery James
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
21:00
Sonic Jesus
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Leif de Leeuw Band plays: Allman Brothers Band
Q-Factory, Amsterdam
Massada
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
20:00
Mick Wilson
Posttheater, Arnhem
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Sibiir
Poppodium Volt, Sittard
19:45
Delinquent Habits
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Def Americans
Podium Reimerswaal, Rilland
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Double bill: Nico Chientaroli Trio & Ada Rave Trio
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Fleddy Melculy
Patronaat, Haarlem
20:30
Hommage Claude Debussy - New European Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
hardy mertens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Véras Fawaz
Paradiso, Amsterdam
18:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
16:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
13:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
Bénabar
Paleis 12, Brussel
20:30
Rosie
Paard, Den Haag
20:15
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
Tim Akkerman sings The Boss
Paard, Den Haag
21:00
Daredevils
P60, Amstelveen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cookhouse
Nieuwe Nor, Heerlen
13:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Blue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Kopstoot + Vanbargen (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Anúna - Christmas with Anúna
Musis, Arnhem
20:00
Monomyth
Musicon, Den Haag
20:30
Ntjam Rosie
Molen De Ster, Utrecht
19:30
At First / Extremities / Kid Harlequin
Mezz, Breda
The Overslept
Merleyn, Nijmegen
20:00
Sad Lovers & Giants / Adult.
Melkweg, Amsterdam
19:30
Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - De oplossing
Meervaart, Amsterdam
11:00
De grote boze vos & andere verhalen Cinekid
Meervaart, Amsterdam
19:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
23:00
Gabriel Ananda / Michel De Hey
Luxor Live, Arnhem
22:00
Disco Lovers
Luxor Live, Arnhem
11:00
Top 2000 Popkoren contest
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Harlem Gospel Choir
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Dimitri / Jaydee / Remy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Bert Joris / Jasper Blom / Nils Wogram
Koorenhuis, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
00:00
Tania Kross - Kross2000
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Hoftheater, Raalte
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Claw Boys Claw
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Definition Hardcore
Hedon, Zwolle
22:00
BFF Party (Presented by COC Zwolle)
Hedon, Zwolle
21:00
Djeli Moussa Condé
Grounds, Rotterdam
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Grote Kerk Naarden, Naarden
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
90's NOW
Gigant, Apeldoorn
Birth of Joy / Death Alley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Paceshifters
EKKO, Utrecht
15:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
23:00
Ramon Tapia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lakshmi - Adem
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
50 Jaar Dansen In Doornroosje: Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
20:30
Gare Du Nord
De Spot, Middelburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
20:30
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:30
Soft Machine
De Peppel, Zeist
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
20:30
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
De Eendracht, Gemert
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Barrelhouse
De Amer, Amen
20:15
Jacqueline Govaert - Zo zit dat dus ook
Cultura, Ede
21:00
Tim Knol
Corneel, Lelystad
20:00
The Dirty Daddies
City Lido, Groenlo
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
21:00
Infected
Cacaofabriek, Helmond
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp