Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
P60
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
21:30
Blues/Rock Café Under The Bridge
Alphen aan den Rijn
Ahoy
Rotterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:15
Spirit of 66
Verviers
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Koorenhuis
Den Haag
Paleis 12
Brussel
20:00
De Amer
Amen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Musis
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Schuur
Zevenbergen
23:00
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
23:00
Gigant
Apeldoorn
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
De Oude Veiling
Aalsmeer
Gigant
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
12:45
Hedon
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
15:00
Het Lichthuis
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Melkweg
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
17:00
Markant Uden
Uden
14:30
Markant Uden
Uden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:15
Beurs van Berlage
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Café De Bieb
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Kunstcafé de Oude School
Warmond
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
De Maaspoort
Venlo
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paard
Den Haag
Metropool
Hengelo
14:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
Theater Karoessel
Geleen
zaterdag 15 december 2018
21:00
Daredevils
P60, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Grote Kerk Naarden, Naarden
20:00
Cookhouse
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Claw Boys Claw
Het Bolwerk, Sneek
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Charlotte Gainsbourg
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cappella Pratensis | Flander Boys Choir
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
BRUUT!
Bimhuis, Amsterdam
Bony Macaroni / Reiger
Altstadt, Eindhoven
21:30
Boneheadz
Blues/Rock Café Under The Bridge, Alphen aan den Rijn
Bløf
Ahoy, Rotterdam
16:00
Blue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:15
Bleach (Nirvana Tribute)
Spirit of 66, Verviers
Birth of Joy / Death Alley
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
BFF Party (Presented by COC Zwolle)
Hedon, Zwolle
20:30
Bert Joris / Jasper Blom / Nils Wogram
Koorenhuis, Den Haag
Bénabar
Paleis 12, Brussel
20:00
Barrelhouse
De Amer, Amen
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
19:30
At First / Extremities / Kid Harlequin
Mezz, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Anúna - Christmas with Anúna
Musis, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
23:00
Altın Gün
Vera, Groningen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
23:00
90's NOW
Gigant, Apeldoorn
22:00
50 Jaar Dansen In Doornroosje: Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
21:00
22AD / Black Monsoon
StudioGonz, Gouda
zondag 16 december 2018
20:30
WÖR
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Wiebe
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Vocal Group BANT
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
20:00
The Legendary Pink Dots
Q-Factory, Amsterdam
15:00
The Lasses
De Oude Veiling, Aalsmeer
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
The African Mamas - Christmas under African Skies
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Sons
Paard, Den Haag
15:00
Sarah Fairfield / The Legends / Wiboud Burkens
Meervaart, Amsterdam
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
12:45
Raw Essence Dance Battle
Hedon, Zwolle
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
15:00
Paul Mulder / Theo Scholten
Café d’Oranjeboom, Velp
15:00
Paradiya
Het Lichthuis, Haarlem
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock-'n-Roll
Sugar Factory, Amsterdam
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Niekse
Cacaofabriek, Helmond
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
12:00
Nederlands Jeugd Strijkorkest - American Journey
Paradiso, Amsterdam
Myrkur
013, Tilburg
17:00
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
14:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:15
Magnificat - Bach en Barok
Beurs van Berlage, Amsterdam
20:00
Luke Sital-Singh
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Leonie Meijer - Hier.
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Lavalu - Solitary High
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Kovacs
Paradiso, Amsterdam
15:00
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
16:00
Joost van Schaik / Matheus Nicolaiewesky / Rob van Bavel / Tom van Der
Café De Bieb, Den Haag
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
John The Revelator
Vorstin, Hilversum
15:00
Jazzperados
Kunstcafé de Oude School, Warmond
Jamai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:30
Iris Penning
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Ingested + Extermination Dismemberment
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Imminence
Melkweg, Amsterdam
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
I Against I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Harvest Moon
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Harlem Gospel Choir
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Hank Von Hell
Melkweg, Amsterdam
18:00
Gumbo Kings
Den Heilige Cornelius, Roermond
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Schalm, Veldhoven
18:30
Fernando Lameirinhas
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Dorona Alberti - Käsebrot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Delinquent Habits
Simplon, Groningen
20:00
De Liedjes van Harry Bannink
TivoliVredenburg, Utrecht
De Kift
Mezz, Breda
20:00
Chèvremonts Mannenkoor 1912 - Kerstconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Charl Delemarre / The Cosmic Carnival / The Magic Mumble Jumble
Paradiso, Amsterdam
15:00
BRUUT!
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Behind the music : Spike
Paard, Den Haag
Austin Lucas
Metropool, Hengelo
14:00
Árstíðir in de Noorderkerk
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Árstíðir
Tolhuistuin, Amsterdam
Árstíðir
Noorderkerk, Sneek
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen