Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Markant Uden
Uden
14:30
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
12:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Het Lichthuis
Haarlem
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
20:15
Diligentia
Den Haag
12:45
Hedon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Gigant
Apeldoorn
15:00
De Oude Veiling
Aalsmeer
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Westerkerk
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:00
Mezz
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
The Rock Station
Reuver
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Pitboel Theater
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
22:00
Merleyn
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Cacaofabriek
Helmond
Zaantheater
Zaandam
ACU
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Martiniplaza
Groningen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
zondag 16 december 2018
20:00
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Boerderij, Zoetermeer
17:00
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
14:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
Myrkur
013, Tilburg
12:00
Nederlands Jeugd Strijkorkest - American Journey
Paradiso, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
16:00
Niekse
Cacaofabriek, Helmond
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock-'n-Roll
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Paradiya
Het Lichthuis, Haarlem
15:00
Paul Mulder / Theo Scholten
Café d’Oranjeboom, Velp
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
12:45
Raw Essence Dance Battle
Hedon, Zwolle
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Sarah Fairfield / The Legends / Wiboud Burkens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sons
Paard, Den Haag
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:30
The African Mamas - Christmas under African Skies
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
15:00
The Lasses
De Oude Veiling, Aalsmeer
20:00
The Legendary Pink Dots
Q-Factory, Amsterdam
15:30
Vocal Group BANT
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
16:00
Wiebe
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
WÖR
De Oosterpoort, Groningen
maandag 17 december 2018
20:00
A Christmas Carol Concert
Martiniplaza, Groningen
16:15
Bjorn olle album release
Gigant, Apeldoorn
19:30
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Westerkerk, Amsterdam
Ensiferum / Trio de Facto
Gigant, Apeldoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Harlem Gospel Choir
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Jaap Boots
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper Steverlinck
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Luwten
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:00
Quiz’m – Top 2000 editie
Mezz, Breda
20:00
Racoon
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Tania Kross - Kross2000
DeLaMar, Amsterdam
YG
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 18 december 2018
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Ananazz + Funk It Up
Neushoorn, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
Gerhardt / Peter faber
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Harlem Gospel Choir
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ismena Goossen
The Rock Station, Reuver
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Het Klooster, Woerden
20:00
philharmonie zuidnederland - Scandinavische Kerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rhye
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Something Blue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Spinvis - In Werkelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater de Schalm, Veldhoven
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Ulrike Quade Company/Silbersee - Dorian Gray
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 19 december 2018
20:30
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
All That Remains
Melkweg, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
DOX & Black sheep can fly - In het hol van de Leeuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Efe Erdem Quintet & Lady Shaynah
Vorstin, Hilversum
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric Vaarzon Morel
Theater De Boerderij, Huizen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
22:00
EUT
Merleyn, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Geoff Tate
Cacaofabriek, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
It It Anita
ACU, Utrecht
20:00
Jack Vinders - Clara Zoerbier/ Krismesselerei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
21:00
Kid Simius
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kraantje Pappie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Lakshmi - Adem
De Maaspoort, Venlo