Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
DeLaMar
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Little Devil
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
13:30
Poortershoes
Groningen
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Studio A12
Bunnik
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Odeon
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Brebl
Nijmegen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
00:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rietveld Theater
Delft
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stathe
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
EKKO
Utrecht
zaterdag 05 januari 2019
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
André Rieu - Nieuwjaarsconcert
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 06 januari 2019
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 07 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier
De Kleine Komedie, Amsterdam
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
dinsdag 08 januari 2019
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
woensdag 09 januari 2019
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
Benjamin Herman's Bughouse
Brebl, Nijmegen
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
19:30
Inspiratiesessie: Vergaderen is uit den boze - Elske Doets
De Maaspoort, Venlo
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
donderdag 10 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Chassé Theater, Breda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Clash of the Titans met o.a. Neuroot / Sherman Oaks
dB's, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
20:15
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Speeldoos, Vught
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jay-Way
EKKO, Utrecht