Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grenswerk
Venlo
Het Klooster
Woerden
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Mahogany Hall
Edam
20:15
Markant Uden
Uden
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
DeLaMar
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Little Devil
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
13:30
Poortershoes
Groningen
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Studio A12
Bunnik
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Odeon
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Brebl
Nijmegen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
zaterdag 05 januari 2019
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Genesis Project
Cacaofabriek, Helmond
21:00
The Fortunate Sons
De Bosuil, Weert
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Percossa - BAM!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Speeldoos, Vught
20:30
BibelotxDOOR: Eerie Wanda + Sam Solo
Door, Dordrecht
20:30
Knight of the Guitar II
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vandenberg's Moonkings
Grenswerk, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
I Against I
JVC De Schuit, Katwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Koningshof, Maassluis
21:00
45ACIDBABIES / EUT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
ACinDC
Kursaal Oostende, Oostende
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Hard4MS
Luxor Live, Arnhem
21:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Mahogany Hall, Edam
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
19:00
Bronnie
Melkweg, Amsterdam
22:00
Condor Gruppe
Merleyn, Nijmegen
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:00
WC Experience
Mezz, Breda
20:00
Muziekcafe: Elvisdag
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Afterpartees + Canshaker Pi
Nieuwe Nor, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Prof. Nomad Session
P60, Amstelveen
20:00
Boef
Paard, Den Haag
Night Of Freestyle
Paleis 12, Brussel
21:00
Yorick van Norden
Paradiso, Amsterdam
20:30
Blue Grass Boogiemen / The Miseries / Tim Knol
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alexander Gavrylyuk - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bas Steman / Ernest Beuving / Marlies Claasen - So long Cohen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
The Dirty Denims
The Jack, Eindhoven
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
André Rieu - Nieuwjaarsconcert
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 06 januari 2019
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 07 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier
De Kleine Komedie, Amsterdam
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
dinsdag 08 januari 2019
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
woensdag 09 januari 2019
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
Benjamin Herman's Bughouse
Brebl, Nijmegen
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer