Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
18:15
Dynamo
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Peppel
Zeist
18:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
De Duif
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Poppodium Volt
Sittard
23:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
11:30
De Maaspoort
Venlo
Gryphus
Vierlingsbeek
15:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Oostblok
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
00:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
BIRD
Rotterdam
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
13:30
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fluor
Amersfoort
22:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Oostblok
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
22:30
De Babbel
Apeldoorn
20:00
De Babbel
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:15
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
23:00
Cafe Rocks
Enschede
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
maandag 24 december 2018
20:15
Stanley en de Menzo's
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
18:15
Dark Xmass Ritual
Dynamo, Eindhoven
20:45
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Raad van Toezicht
Brebl, Nijmegen
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kerstmix
De Peppel, Zeist
woensdag 26 december 2018
18:00
Salaheddine
Meervaart, Amsterdam
15:00
Paradiso Orchestra Kerstmatinee
Paradiso, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Duif, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Improvisaties op Chopin
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
The Dutch Queen Tribute - Thank God It's Chrismas
Burgerweeshuis, Deventer
14:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Schouwburg de Lawei, Drachten
23:00
Dj Blaize / DJ HOKUTO
Doornroosje, Nijmegen
23:00
House Classix
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Maarten W: Indie Disco
Merleyn, Nijmegen
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
23:00
Fiesta Macumba - 'Feliz Navidad' Special
013, Tilburg
20:00
Stillbirth
Little Devil, Tilburg
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Schalm, Veldhoven
11:30
Koninklijke Harmonie Sint Cecilia
De Maaspoort, Venlo
The Space Age Travellers
Gryphus, Vierlingsbeek
15:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Zaantheater, Zaandam
donderdag 27 december 2018
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
What a Wonderful Christmas - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stranger Than Paranoia
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Percossa BAM!
Meervaart, Amsterdam
19:30
Leafs
Melkweg, Amsterdam
19:00
Love The System XMAS Extravaganza
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Mariachi Trio Chanenque
Oostblok, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Bert Dockx
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Intergalactic Lovers
Mezz, Breda
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Chassé Theater, Breda
20:00
Handsome Poets en Orange Skyline
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Dutch Queen Tribute - Thank God It's Christmas
Patronaat, Haarlem
20:00
Christmas at Graceland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
kool & the gang tribute
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
19:30
Kraak & Smaak at LantarenVenster
LantarenVenster, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Agnietenhof, Tiel
13:30
Spruit: Er waait een liedje door de nacht.
013, Tilburg
20:00
Kees van Hondt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Birth of Joy / Death Alley
Grenswerk, Venlo
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
00:00
Tania Kross - Kross2000
Zaantheater, Zaandam
20:30
These Go To Eleven: Charlie & The Lesbians / Rhinorino
Hedon, Zwolle
vrijdag 28 december 2018
20:00
Esther Hart / Michel Varekamp - What a Wonderful Christmas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Intergalactic Lovers
Fluor, Amersfoort
22:30
Best Of 2018
Melkweg, Amsterdam
22:00
King Mecker
The Cave, Amsterdam
20:00
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
19:30
New Cool Collective
Melkweg, Amsterdam
17:00
Mariachi Trio Chanenque
Oostblok, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Hooverphonic
Lotto Arena, Antwerpen
22:30
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
De Babbel, Apeldoorn
20:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
De Babbel, Apeldoorn
Lavalu - Solitary High
Musis, Arnhem
Birth of Joy / Death Alley
Luxor Live, Arnhem
21:30
Bon Scotch / The DC Denims
Café ‘t Spektakel, Asten
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
A Tribute To Lemmy
Mezz, Breda
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Pearl Jamming
Bibelot, Dordrecht
21:15
Abba Gold
Effenaar, Eindhoven
Handsome Poets en Orange Skyline
Effenaar, Eindhoven
23:00
The Fortunate Sons
Cafe Rocks, Enschede
20:00
Sugar Queen and the Straight Blues Band
City Hall Blues, Gramsbergen
20:00
Barrelhouse
Patronaat, Haarlem
20:00
Haarlemse Blues Eindejaarsconcert
Patronaat, Haarlem
19:00
Mantra Fest XL
Patronaat, Haarlem
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Christmas at Graceland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Billy Joel Experience
Vorstin, Hilversum
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Nits
De Harmonie, Leeuwarden