Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Café Knarie
Groningen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kei
Reusel
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Willem
Papendrecht
Figi Theater
Zeist
De Maagd
Bergen op Zoom
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Veluvine
Nunspeet
Gigant
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Neede
Neede
Theater De Lievekamp
Oss
De Schakel
Gilze
Kulturhus Holten
Holten
DiamantTheater
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Taverne
Bergen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Paard
Den Haag
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
17:00
JC Cerberus
Hengelo
18:30
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Spot
Middelburg
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
De Meester
Almere
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
Paradox
Tilburg
EKKO
Utrecht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Plopsa Theater
De Panne
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
dB's
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
vrijdag 18 januari 2019
22:00
The Yearlings
Merleyn, Nijmegen
22:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
22:15
Four Scratch
CHV Noordkade, Veghel
23:00
Eindbaas 24
EKKO, Utrecht
23:00
Mr Scruff
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 19 januari 2019
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
00:00
Clean Pete - Afblijven
De Weijer, Boxmeer
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Spant!, Bussum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Veluvine, Nunspeet
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
The Cards
Taverne, Bergen
15:00
Dirk Scheele en de liedjes band
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Yegor Zabelov
Paard, Den Haag
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
17:00
Massive Assault / Troops of Doom
JC Cerberus, Hengelo
18:30
Rock Legends
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Pascal Obispo
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
19:30
Gerry Cinnamon
Melkweg, Amsterdam
Crazy Little Things Queen Tribute
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
This Is Jackson - Thriller
Grenswerk, Venlo
20:00
Stones Sessions
Fort33, Leusden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Knight of the Guitar II
De Spot, Middelburg
The Sore Losers
Patronaat, Haarlem
Yungblud
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Hans Dulfer plays Blues
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
20:00
The Doors in Concert
De Meester, Almere
20:00
Mothership of Led Zeppelin
P60, Amstelveen
20:00
Vive La Fête
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Kik Hertaalt!
Theater Concordia, Haastrecht
Wille & the Bandits
Paradox, Tilburg
Nordic Delight: Amanda Tenfjord / Sarah Klang / Zaar
EKKO, Utrecht
20:00
Harry Sacksioni - Smoky Strings
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
A Minor Problem
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Plopsa Theater, De Panne
20:00
Night Fever
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Starfish
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Árstíðir
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
20:00
Ed Struijlaart
Nijend 24, Anderen
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Powersolo
dB's, Utrecht
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam